ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Magic Pie. Nowy. Fabryczny. Za 600. Niemożliwe? A jednak :)
Autor Wiadomość
przenikanie 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 392
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 18 Mar, 2019   Magic Pie. Nowy. Fabryczny. Za 600. Niemożliwe? A jednak :)

Do sprzedaży nowiuteńki Magic Pie 2. Seria 2 oznacza, że nie ma wbudowanego sterownika. Czyli hulaj dusza na jakim kto chce napięciu i na jaki kto chce natężeniu. Ta wersja uzwojenia spokojnie przełyka 60V i 30A sinus. I nawet się nie spoci. Za to pomyka aż strach się bać. Na kole 26 spokojnie 50.

Silnik przedni.
Z mocowaniem na tarczę, rzecz jasna.
UWAGA
Silnik wymaga BEZWZGLĘDNIE blokady przciwobrotowej. Mam na taką jakby co. Bez blokady silnik potrafi wyrwać się z widelca. Już to ćwiczyłem i nie polecam...

Skąd śmiesznie niska cena za silnik wart ponad 2000 zł? Padnięty jest któryś z halli. Rozbierać i naprawiać nie chcę i nie będę.
Ale po co tak naprawdę te czujniki halla ? Według mnie zbędny bajer. Sam jeździłem przez dwa tygodnie bez podłączonych czujników halla. Po prostu zapomniałem podłączyć kostkę. I zero różnicy...
Ktoś chętny?
To zapraszam.
Silnik przedni. zapleciony oryginalnie w felgę 24 cale w fabryce w Kanadzie. Przepleść na inne koło nie ma problemu.
Polecam. Na takim silniku zrobiłem jak dotąd 60.000 km. I ma się nadal świetnie. Co się tu może psuć? Przekładni nie ma, a jedyny element obrotowy to łożysko. Na szczęście Kanadyjczycy wkładali japońskie łożyska a nie chińskie. Więc silnik nie do zdarcia. Pr.ędzej się rower rozpadnie niż silnik Magic Pie :)
_________________
Hase Kettwiesel 60V/2kW
Hase Lepus 48V/0.5kW
 
 
sebal7 
młodzik
sebal7


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 81
Skąd: Gdansk
Wysłany: Pią 22 Mar, 2019   

Czesc . MOżesz wysłać zdjęcia jak wygląda .
Oferta nadal aktualna ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group