ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
pswpower store
Autor Wiadomość
lukasz 
początkujący


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 47
Skąd: slupsk
Wysłany: Czw 02 Maj, 2019   pswpower store

kupiłem silnik bafang 750w i baterie hailong 48v chinskie ogniwa wszystko było pięknie przez pierwsze miesiące czyli 4 bateria zaczęła tracić pojemność wiec zareklamowałem po długich negocjacjach dostałem nową, ale i tak jej nie używałem tylko zamówiłem na ogniwach Sanyo.
minęła zima zacząłem jeździć na wiosnę znowu w silniku dziwne trzaski lekkie wibracje na pedałach i halas przy ruszaniu lub przyspieszaniu znowu pisze do typa z reklamacja no i cisza nie odpisuje nie ma juz kontaktu juz nic nie zrobisz.
Dla tych co myślą na zakupem z tego sklepu
https://www.aliexpress.com/store/1314442

może i najtaniej ale tanio nie znaczy dobrze wiec weź to pod uwagę wcześniej bo później będziesz w mojej sytuacji
NIE POLECAM
 
 
AdrianJ 
młodzik


Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 02 Maj, 2019   

Czy Bafang z ich sklepu różni się od zakupionych gdzie indziej?
Z jaką mocą max jezdzisz? Dokladales smaru molibdenowego na 1 redukcje? Jaki przebieg?
 
 
borsuk 
prezes



Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 687
Skąd: Sudety
Wysłany: Pią 03 Maj, 2019   Re: pswpower store

lukasz napisał/a:
kupiłem silnik bafang 750w i baterie hailong 48v chinskie ogniwa wszystko było pięknie przez pierwsze miesiące czyli 4 bateria zaczęła tracić pojemność

Zaczęła tracić pojemność, to mają być konkrety? Ciesz się, że ci taką reklamację uwzględnili. :smile:
lukasz napisał/a:

minęła zima zacząłem jeździć na wiosnę znowu w silniku dziwne trzaski lekkie wibracje na pedałach i halas przy ruszaniu lub przyspieszaniu

Znowu, to znaczy, że były wcześniej? Po jakim przebiegu?
_________________
Mój rower: BBS02B
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 04 Maj, 2019   

Cóż wiadomo, że W PSWPOWER bierze się tylko zestawy po baterie zapraszam do forumowiczów :) Będziesz miał sprawdzone. Mogę również polecić moje akumulatory są bardzo porządne i nie tracą pojemności.
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
marcinek 
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2017
Posty: 25
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 06 Maj, 2019   

Po co kupujesz gdzieś po kątach a później wypisujesz że coś nie tak. Wiadomo że na aliexpress żadna rękojmia nie obowiązuje w praktyce. Masz tyle sklepów choćby nexun.pl forumowicz tas bodajże prowadzi. Ja u nich kupiłem nine continent czy jakoś tak i sterownik w 2016 i narazie nic nie zawodzi, baterie sam robiłem na ich ogniwach panasonic.
 
 
Lemiux 
początkujący


Dołączył: 25 Kwi 2019
Posty: 7
Skąd: Goczałkowice-Zdrój
Wysłany: Pon 06 Maj, 2019   

marcinek napisał/a:
Po co kupujesz gdzieś po kątach a później wypisujesz że coś nie tak. Wiadomo że na aliexpress żadna rękojmia nie obowiązuje w praktyce. Masz tyle sklepów choćby nexun.pl forumowicz tas bodajże prowadzi. Ja u nich kupiłem nine continent czy jakoś tak i sterownik w 2016 i narazie nic nie zawodzi, baterie sam robiłem na ich ogniwach panasonic.

Mida nie kupisz w Polsce za normalne pieniądze. Nexun niestety ma tylko HUB-y :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group