ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat usług e-biker.pl
Autor Wiadomość
andypip 
prezes


Pomógł: 50 razy
Wiek: 63
Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 641
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2019   

Hejka. Super, że już jeździsz.
Na baterię czekałeś miesiąc bo z chin ściągali. Wymiary b. typowe. Ja też chciałem w PL kupić ale ceny mnie zniechęciły i okazuje się że wcale nie jest tak szybko.
_________________
Starość to stan umysłu
 
 
Józef 
początkujący
Józef


Pomógł: 2 razy
Wiek: 70
Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 39
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2019   

Nie ściągali z Chin bo w rozmowie telefonicznej też im to sugerowałem (czekanie długie chyba idzie z Chin). Papiery są po polsku gwarancja dwuletnia wraz z polisą OC w razie pożaru itp, oraz pełna numeracja podzespołów. Baterie marki Battery Guru są produkowane w Polsce z nowych, nieużywanych wysokiej klasy ogniw. Każda bateria ma indywidualny numer seryjny. Na Chińszczyznę bym nie poszedł.
 
 
dodarka 
początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 9
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 08 Maj, 2019   

Ja nie polecam firmy.
 
 
R432 
brygadzista


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 06 Sty 2016
Posty: 223
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 08 Maj, 2019   

dodarka napisał/a:
Ja nie polecam firmy.


Napisz coś więcej proszę bo z tego nic nie wynika
_________________
fietscycle.com

kontakt office@fietscycles.com
 
 
dodarka 
początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 9
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 08 Maj, 2019   

Mydlenie oczy po wpłacie na konto firmy. Ale teraz już wiem ze to standard u tej firmy. Myślałem ze czasy sprzedaż wirtualnego towaru już się skończyły w Polsce. Kupujesz towar na raty 14 dni oczekiwania oki zgoda dla e-biker to blisko miesiąc po tym czasie trzeba czekać kolejne 14 dni ale ty już zapłaciłeś pierwsza rate za towar :) A panowie z firmy śmiało obracają nie swoja kasa.
 
 
Józef 
początkujący
Józef


Pomógł: 2 razy
Wiek: 70
Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 39
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Czw 09 Maj, 2019   

Ja kupowałem u nich też na raty na początku lutego i zestaw miałem przysłany po czterech dniach od zaksięgowania. Natomiast baterię zamówioną w połowie marca otrzymałem przed Wielkanocą. Jest na allegro pewien gość w Krakowie, który ich towar sprzedaje w takiej samej cenie, nawet dodając gratis. Wtedy można interweniować przez portal.
 
 
dodarka 
początkujący


Wiek: 47
Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 9
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 11 Maj, 2019   

Józef napisał/a:
Ja kupowałem u nich też na raty na początku lutego i zestaw miałem przysłany po czterech dniach od zaksięgowania. Natomiast baterię zamówioną w połowie marca otrzymałem przed Wielkanocą. Jest na allegro pewien gość w Krakowie, który ich towar sprzedaje w takiej samej cenie, nawet dodając gratis. Wtedy można interweniować przez portal.


pracujesz tam ? kolejny twój post który wychwala firmę po niebiosa?
 
 
andypip 
prezes


Pomógł: 50 razy
Wiek: 63
Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 641
Skąd: Legnica
Wysłany: Sob 11 Maj, 2019   

@dodarka. rozumiem, że masz pecha z tą firmą, ale nie znaczy to, że nie ma zadowolonych klientów.
Wszystkie opinie dobre i złe są cenne.
Ja kupiłem u chińczyka i na razie to dobry deal był. Ktoś inny kupi, zvatują go lub dostanie bubla, to co mam się wstydzić :cool:
Może to los cię uratował przed dalszymi nieprzyjemnościami? :grin:
_________________
Starość to stan umysłu
 
 
Józef 
początkujący
Józef


Pomógł: 2 razy
Wiek: 70
Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 39
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Nie 12 Maj, 2019   

pracujesz tam ? kolejny twój post który wychwala firmę po niebiosa?
Nie pracuję tam piszę jak było, nie zwróciłeś uwagi, że na baterie czekałem miesiąc czasu.
 
 
Józef 
początkujący
Józef


Pomógł: 2 razy
Wiek: 70
Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 39
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Śro 05 Cze, 2019   

Parę spostrzeżeń odnośnie zestawu rapid s- 1100, przejechałem już pół tyś. kilometrów. Może to nie dużo, ale dla mnie odpowiednio abym opisał parę spraw. Po pierwsze sprawdziłem kiedy wyłącza się silnik jak ulegnie przegrzaniu. Wyłącza się jak temperatura osiągnie ok 120 stopni. Jechałem pod spory podjazd na manetce (było gorąco) i rower stanął. Musiałem odczekać z dwadzieścia minut i temperatura spadła więc pojechałem dalej. Następna sprawa nauczyłem się jeździć tylko na wspomaganiu i na pełnej baterii dokonałem wjazdu na górę Chełmiec (853m) a potem jazda do Zagórza Sl. Zrobiłem ponad 80km i baterii zostało 1/4 pojemności. Jest zasada nie można używać manetki, jazda na manetce pożera bardzo dużo prądu z baterii natomiast na wspomaganiu używając zmiany przełożeń roweru, można daleko zajechać. I mam jeszcze doładowanie baterii przy jeździe z góry. Wprawdzie nie jest to wielkie ale zawsze jako takie.
Podsumowując jazda na elektryku sprawia frajdę. Podkreślam nie mam zamiaru reklamować produkt firmy e-biker bo każdy potencjalny nabywca wybierze sobie zestaw jaki mu pasuje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group