ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Qs 35h 10x6 pytanie odnosnie polaczenia
Autor Wiadomość
moonkagliwicee 
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 6
Skąd: Steenbergen
Wysłany: Wto 18 Cze, 2019   Qs 35h 10x6 pytanie odnosnie polaczenia

Witam. Od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem elektrycznej Kony Coiler. Slaby setup. Sterownik sinus KT 30a, 13s6p sanyo ga no i nieszczesny silnik rapid m1000. Zamierzam wymienic ten silnik na qs 35h 10x6. Domyslam sie, ze 30a to troche malo ale to tylko przejsciowy stan bo bede za jakis czas wymienial pakiet na mocniejszy i sterownik 45a byc moze gt1500. Mam pytanie odnosnie polaczenia qs 35h ze sterownikiem KT. Ma ktos taki setup? Potrzebuje schemat polaczenia przewodow fazowych i halla. Jestem zielony w tym temacie i nie wiem czy zla kombinacja przewodow nie zlobi krzywdy sterownikowi lub co najgorsze silnikowi. Pozdrawiam Marcin
 
 
m.j. 
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 8
Skąd: Świdnik
Wysłany: Wto 18 Cze, 2019   

Nie jestem znawcą tematu i być może się mylę, jednak ja bym został przy sterowniku 30A w twoim przypadku. Ja mam silnik Mxusa 10x6 i sterownik 30A. Całkiem ładnie wozi mój tyłek choć do najlżejszych nie należy :wink: Po drugie twa bateryjka może nie wytrzymać większego sterownika. Na maksymalnej mocy będzie Ci szło 7.5A z sekcji na 45A sterowniku. Zobacz czy ogniwa to zniosą. Przy 30A masz 5A i to dla niektórych ogniw już graniczna wartość. Ja mam ogniwa wysoko prądowe i pakiet 13s10p co przy 30A daje mi maksymalne obciążenie 3A na sekcję co dla wysokoprądowych jest dużo poniżej ich granicy obciążalności.
Moim zdaniem jak włożysz mocniejszy sterownik to wykończysz bateryjkę w ciągu sezonu.
 
 
moonkagliwicee 
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2019
Posty: 6
Skąd: Steenbergen
Wysłany: Wto 18 Cze, 2019   

m.j., wiem o tym dla tego w przyszlosci bede zmienial sterownik wraz z bateria. Z tego co wiem to 30a to bezpieczne max dla mojego pakietu i nie chce co zajechac
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group