ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kt3 LCD błąd e3
Autor Wiadomość
baranski86 
młodzik


Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 94
Skąd: Lodz
Wysłany: Pon 08 Lip, 2019   Kt3 LCD błąd e3

Czesc Koledzy, mam zagwozdke sprzedałem pewnemu Panu zestaw , ktory działal u mnie bardzo dobrze, wysłałem go kurierem, u niego okazało się że wyskakuje błąd e3 info na kt3 LCD, z tego co rozmawialiśmy to wszystko podłączył prawidłowo.Objawy sa takie że po dodaniu gazu manetka silnik się kręci a potem sam przestaje. Nie wiem o co chodzi, bo u mnie działo ok od samego poczatku . Miał rozpisała kartkę co i jak podłączyć a manetka i pas były od razu podłączone i spakowane w karton.Mowil mi że tylko czerwony przewód od manetki nie kontaktował i on to zlutowal mametke że sterownikiem na stałe. Czy on mógł popalić coś w sterowniku gdyby się podłączył kable np. Sygnalowy od sterownika z masa od manetki? Doradzicie? Silnik to bionx 2 gen przerobiony pod zew sterownik. Kable od hali wszystkie oprócz,bialego , ale wcześniej wszystko smigalo, aż miło.
 
 
akcjonariusz 
początkujący


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 37
Skąd: Wlodawa
Wysłany: Śro 25 Wrz, 2019   

Z racji doswiadczenia wiem ze lutujac lutownica tzw. kolba ktora jest nie odseparowana od napieci zasilania i ma przebicie na mase uszkadza elektronike. Uszkodzony sterownik. Kupujacy powinien w momencie lutowania odlaczyc lutownice od zasilania,lub uzyc transformatorowki.W tym przypadku tak bylo,poniewaz wyslales sprawny zestaw.
 
 
slow 
kierownik


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 337
Skąd: Podkarpackie
Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019   

Błąd 3 to zgodnie z instrukcją błąd hallotronów.
 
 
miki 
młodzik
miki


Dołączył: 19 Gru 2019
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 04 Sty, 2020   

akcjonariusz napisał/a:
Z racji doswiadczenia wiem ze lutujac lutownica tzw. kolba ktora jest nie odseparowana od napieci zasilania i ma przebicie na mase uszkadza elektronike. Uszkodzony sterownik. Kupujacy powinien w momencie lutowania odlaczyc lutownice od zasilania,lub uzyc transformatorowki.W tym przypadku tak bylo,poniewaz wyslales sprawny zestaw.


To tam pracują elementy wrażliwe na ESD?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group