ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Akumulatory BIDON 48V 17,5Ah sanyoGA bez czekania!
Autor Wiadomość
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 04 Lis, 2019   

aktualizacja
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
sunnboy 
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2017
Posty: 11
Skąd: Toruń
Wysłany: Pon 11 Lis, 2019   

hejka,bidonówka pod 52V 750w Tongsheng TSDZ2 po openerze S -bedzie coś konkretnego?pzdr..
 
 
vIrek 
początkujący


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Maj 2018
Posty: 17
Skąd: Ropczyce
Wysłany: Wto 12 Lis, 2019   

Podepnę się z podobnym pytaniem: 52v w trapezowym bidonie jest/może być?
Pozdrawiam
 
 
auglech 
początkujący


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 15
Skąd: Charzykowy
Wysłany: Pią 10 Sty, 2020   

W połowie 2018 roku Michał (Glebor) zbudował mi pod wymiar akumulator 23,2 Ah, 829Wh. Do dnia dzisiejszego akumulator spisuje się bez zarzutu, wykonałem około 170 ładowań i przejechałem na rowerku blisko 4000 km. Akumulator ładuję po każdej jeździe mierząc pobór prądu domowym urządzeniem pomiarowym. Nie zauważyłem obniżenia sprawności. Z moich obliczeń wynika że zasięg roweru przy tej pojemności waha się w granicach 120 - 170 km w zależności od zastosowanej siły wspomagania. Z czystym sumieniem polecam Glebora jako specjalistę od akumulatorów.
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 11 Sty, 2020   

Bardzo miło mi to słyszeć. Dobre opinie zawsze nakręcają do działania :)

Buduję akumulatory w obudowach hailong już w bardzo różnych opcjach:
* hailongi teraz są dostosowane do sterowników w szynie, tak, już wyprowadzam piny okrągłe, złote
* mogę wyprowadzić 4 piny pojedyncze
* trwają prace nad zastosowaniem nowego typu BMSa, aby wyłącznik odcinał końcówkę mocy BMSa, co za tym idzie iskrzenie praktycznie nie występuje, a więc i oryginalne piny się nie wypalają przy włożeniu akumulatora w podstawkę!

Wersje 14S5P mam teraz w obudowach HAILONG (czyli pasują także do sterowników w podstawce!)
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
sunnboy 
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2017
Posty: 11
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 28 Sty, 2020   

czy zestawy sa z ładowarkami już?
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 22 Kwi, 2020   

Ładowarkę można u mnie dokupić. UP.
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 20 Lut, 2021   

odświeżam, bidony dostępne od ręki.
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 06 Maj, 2021   

Odświeżam dostępność 100szt na półce. Dzisiaj zamawiasz jutro wysyłam
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
Exar1138 
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2018
Posty: 19
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 21 Maj, 2021   

Szkoda tylko, że taki kiepski kontakt. Obiecuje już od ponad tygodnia, że jutro wyślę baterie i na tym się kończy. Rozumiem gdyby trzeba było ja zrobić, ale nie, jest na półce zrobiona, wystarczy się ruszyć i zamówić kuriera. Nie rozumiem w czym problem. Na smsy też nie odpowiada. Nie ładnie tak olewać klientów.
 
 
Dolce 
stażysta


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 21 Maj, 2021   

zakupy tylko w niedzielę
Pozdro!
 
 
andypip 
prezes


Pomógł: 50 razy
Wiek: 63
Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 641
Skąd: Legnica
Wysłany: Pią 21 Maj, 2021   

może to tylko splot nieprzewidzianych okoliczności?
bez osobistych wycieczek, stwierdzam tylko fakt: baterię z chin miałem po 3 dniach w domu, ładowarka w komplecie gratis, no powiedzmy :wink:
_________________
Starość to stan umysłu
 
 
Dolce 
stażysta


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 21 Maj, 2021   

Ja też! Ja też!
Heh.
No dałby człowiek pośrednikowi w Polsce zarobić ale ten tak zalatany, że nie nadąża ze sprzedażą.
Trzeba zakasać rękawy i samemu nauczyć się robić, w ostatecznym rozrachunku będzie i szybciej i taniej. Trzeba tylko poświęcic nieco czasu na edukację, żeby nie narażać się na zbędne straty.
Niestety, dzisiaj fachowcy oduczają sentymentu. Tu już nie mam na myśli kolegi z forum tylko tak ogólnie. Wszędzie się trzeba prosić i czekać. Najlepiej z siebie głupa robić, przytakiwać a w końcu i tak Ci spier.... robotę.
W sumie lubię majsterkować. I choć z zawodu jestem muzykiem liznąłem nieco elektroniki, mechaniki precyzyjnej, materiałoznawstwa, nauczyłem się operować pistoletem lakierniczym i obsługiwać maszynę cnc. Dochodzę do wniosku, że nie ma sensu kłaniać się w pas pajacom, którzy uważają się bóg wie za kogo. Tyle.
 
 
Exar1138 
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2018
Posty: 19
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021   

A może polecicie jakiś sklep z Ali co sprzedaje dobre baterie w bidonie? Najlepiej wysyłka z UE.
Bo na Glebora nie ma co liczyć. Nie chcę kasy zarobić trudno jego sprawa.
 
 
Dolce 
stażysta


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 23 Maj, 2021   

Ja kupiłem tutaj:
dobra bateria
Kupiłem 36V 20Ah bo akurat ta bateria jest na ogniwach LG. Jest ok. Właśnie taką bym brał, tzn na firmowych ogniwach. Zobacz filmik z produkcji tej baterii.
Na baterię czekałem niecałe 3 tygodnie bo wybrałem opcję wysyłki z Chin, jest dużo tańsza. Zapłaciłem 1150zł bo była miesiąc temu tańsza a teraz już na niej zaczynam śmigać :)
Niestety trzeba poczekać ale na forum już chyba chwilę czekasz tylko na odpowiedź. Ja napisałem do glebora o obudowę bidonową, nie odpisał przez tydzień więc napisałem żartobliwy komentarz na forum. Gość momentalnie, tego samego dnia odpisał z pretensjami :)
Zamówiłem więc taniej na Ali j już mam bidon, z gleborem dalej bym się "boksował". Myślę, że gość się nie wyrabia bo teraz zapewne ma trochę zamówień na baterie dedykowane, w trójkąt konkretnej ramy rowerowej. Trzeba dać mu odpocząć :lol:
Myślę, że jego opowieści o leżących na półkach, wypastowanych i czekających na klienta bateriach można wsadzić między bajki. Innego wytłumaczenie nie widzę. Po prostu gościa chwilowo przerosło życie.
Po sezonie zapewne coś wymyśli na tą sytuację w zabawę w głuchy telefon, by odzyskać autorytet na forum. Mnie to dokładnie od dwóch tygodni, mówiąc kolokwialnie, już wali. Odpisałem, żeby Ci pomóc w wyborze decyzji, bo moja się sprawdziła - czyli nie czekać na łaskę tylko zamawiać, gdzie odpisują i mają autentycznie na stanie.
Inną opcją w Polsce są baterie Guru z Sędziszowa ale to wyższe ceny. Mieli promocję o 2 stówki taniej ale się zakończyła. Teraz to już trochę późno na zakupy, stąd Twoje problemy.
Przeczesz Aliexpress, może znajdziesz sensowną baterię z szybką wysyłką.
Na marginesie dodam, że ja już się przygotowuję do samodzielnej budowy baterii, żeby się uniezależnić od kaprysów sezonowych sprzedawców.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group