ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki rękaw termokurczliwy do pakietu?
Autor Wiadomość
miki 
młodzik
miki


Dołączył: 19 Gru 2019
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 30 Sty, 2020   Jaki rękaw termokurczliwy do pakietu?

Wymiary mojego pakietu to 270 x 155 x 80 mm (już z koszykami). Szukam rękawa termokurczliwego do zapakowania tego majdanu. Możecie mi polecić jakiegoś sprzedawcę/link? Tutaj mam pakiet o przekroju prostokątnym 155 x 80 mm, w jaki sposób się dobiera odpowiedni rękaw termokurczliwy?
 
 
Inc0 
prezes


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 593
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 30 Sty, 2020   

klasyczny niebieski lub wywazony czarny ale mozebyc tez ekstrawagancki czerwony ;) a poważnie zmierz obwód pakietu i rekaw dobierz troche z wiekszym obwodem tak żeby po obkurczeniu dobrze zacisną sie na pakiecie
Ostatnio zmieniony przez Inc0 Czw 30 Sty, 2020, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
miki 
młodzik
miki


Dołączył: 19 Gru 2019
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 30 Sty, 2020   

Pomogłeś mi jak jasna cholera.
 
 
Inc0 
prezes


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 593
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 30 Sty, 2020   

a co nie potrafisz sobie poszukac sprzedawcy ??? na tacy jasniepanu trzeba podac..otóż nie podam kamerdynerem jasnie pana moze kto inny zechce zostac ja nie bede robic nikomu kryptoreklamy, zreszta średioogarniety szympans wśród reklamodawców forum bez trudu znajdzie to czego szukasz
 
 
miki 
młodzik
miki


Dołączył: 19 Gru 2019
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 30 Sty, 2020   

Masz jakiś problem? Zadałem proste pytanie, a Ty zamiast po prostu pomóc w dwóch zdaniach zaczynasz jakieś elaboraty i jeszcze od jasniepanów i szympansów wyzywasz? Proponuję, żebyś nie zabierał głosu, jeśli nie chcesz pomóc, tylko szukasz ujścia dla swoich chorych frustracji. Muszę sobie zapisać ten gówniany nick.
 
 
Inc0 
prezes


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 593
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 30 Sty, 2020   

ty to rzekłeś ,nigdzie cie nie wyzwano od szympansów ..to by była obraza dla tych jakże inteligentnych zwierząt, niech sie książę nie denerwuje bo żyłka jakaś jeszcze pęknie i kłopot gotowy :P
P.S jak juz sobie zapisałeś to sprawdz pisownie " niewazne jak pisza byle nazwiska nieprzekrecali" .
 
 
miki 
młodzik
miki


Dołączył: 19 Gru 2019
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 30 Sty, 2020   

Nie szkoda Ci czasu na pisanie o niczym? Odpuść. Może ktoś się jednak wypowie merytorycznie. Twoje dotychczasowe wpisy w tym temacie nie wniosły nic konstruktywnego. NIC, null. Jak to zero na końcu nicka.
 
 
noel841106 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 137
Skąd: B-stok
Wysłany: Pią 31 Sty, 2020   

https://allegro.pl/oferta/rekaw-termokurczliwy-szer-280mm-do-pakietow-ogniw-7498961271
Ten powinien pasować. Sprzedawcę też polecam. Wiele razy u niego kupowałem różne rzeczy i zawsze zadowolony.
 
 
miki 
młodzik
miki


Dołączył: 19 Gru 2019
Posty: 70
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 31 Sty, 2020   

Wielkie dzięki Noel, niby szukałem na tym portalu, ale jakoś tego nie trafiłem. Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group