ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Instrukcja, objaśnienie funkcji ustawień KT-LCD3
Autor Wiadomość
vwrafi 
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2018
Posty: 49
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 05 Maj, 2019   

Witam.

Mam takie pytanie.

Zwarłem sobie kabelki od tempomatu w sterowniku, jednak rower nie chciał utrzymywać stalej predkosci. Ok, wyczytałem, ze trzeba ustawić parametr C7 na wartość 1. Nadal nie trzymal predkosci. Ok, wyczytałem następnie, ze trzeba jeszcze podczas jazdy wcisnąć strzalke w dol ( KT-LCD3 ). OK, super, działa i pokazuje C zamiast 1,2,3,4,5 w miejscu PAS. Jezdzilem troche po asfalcie, wjechałem do lasu i stwierdziłem, ze w lesie to tempomat trzeba raczej wylaczyc. I tutaj zonk. Ustawiam parametr C7 na 0, probuje trzymać strzalke w dol, strzalke w gore i nic. Nie da rady wylaczyc tempomatu. Czy to oznacza, ze musze znowu rozebrać skrzynke i rozwierac kabelki, żeby wylaczyc tempomat? Nie da rady wylaczyc go jakos programowo?
 
 
benju3 
początkujący


Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 10
Skąd: Mysłowice
Wysłany: Nie 19 Kwi, 2020   Wyświetlacz KT, np. KT lcd6 lub 8 przy 60V i 60A v-max

Dzień dobry, czy ktoś nie orientuje się jak idzie ustawić prędkość maksymalną na wyświetlaczu KT przy 60V i Amp 60A . Teraz mam 45A- 72km/h, maksymalnie na równym dobija w realu do 65-7, v-max , dlatego waham się czy nie zamienić na 60Amp(30 obecna). Czy można uzyskać wyższą prędkość na sterowniku KT przy zmianie Amp czy jest to wartość niesterowalna?, ale np. przy zmianie wyświetlacza na SW-900 będę mógł uzyskać większą prędkość w ustawieniach? Nawój 3T (M3000). Czy przy wektorowym sabvotonie uzyskam większą moc np do 150A . To na pewno, ale pakiet mam do 80A BMS, ale czy prędkość maksymalna też się zwiększy. Największą moc i parę miałem przy sterowniku chińskim około 50A na zwykłej fali kwadratowej, prędkością dobiegał do 75 km/h , pretę też miał większą tak mi się zdaje, natomiast KT - fala sinsuoidalna, bardziej mi odpowiada, oraz ma zaawansowane ustawienia P.A.S , sterowanie prędkością, ale przychodzą momenty że chcę na prostym odcinku przywalić, a tu v-max 65 ;( przy 67.2V . Wiem że sinusy mają większy moment obrotowy kosztem V-max ale czy nie idzie z wyświetlacza podnieść trochę V-max?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group