ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
hulajnoga Ultron T128 nie włącza się
Autor Wiadomość
alegator 
początkujący
alegator


Wiek: 67
Dołączył: 10 Maj 2020
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 10 Maj, 2020   hulajnoga Ultron T128 nie włącza się

witam
w trakcie wycieczki wyłączyłem na chwilę hulajnogę , wykorzystując manetkę. Na znanej chińskiej stronie jest ona pokazana jako :JP 48 V/52 V/60 V skuter elektryczny ekran LCD z akceleratorem i wyświetlaczem Halo Knight akcesoria do skuterów elektrycznych. Niestety nie mogę jej ponownie włączyć . Nie wiem co mogło wysiąść? Pomożecie?
_________________
Jak sie nie ma co się lubi, to sie kocha własną żonę
 
 
alegator 
początkujący
alegator


Wiek: 67
Dołączył: 10 Maj 2020
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 10 Maj, 2020   

no a gdyby trzeba było wymienić kontroler, to czy w przypadku posiadania dwóch silników i dwóch kontrolerów czy nie trzeba by było wymienic kompletu czyli dwóch. Zauważyłem , że na Ali sprzedają komplety kontroler A i B
_________________
Jak sie nie ma co się lubi, to sie kocha własną żonę
 
 
wiedzmin44 
młodzik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 17 Maj, 2020   

Miernik w rękę i pomierz napięcia. Bez tego niczego się nie dowiesz. Może spalił się bezpiecznik a może padł kontoler jezeli jestes w stanie pomierzyc napiecia to moge Ci pomoc, ale to musisz wiedziec jak to zrobic bo nie chcialbym zebys spowodowal pozar.
 
 
alegator 
początkujący
alegator


Wiek: 67
Dołączył: 10 Maj 2020
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 17 Maj, 2020   

dzieki.
Chcę sprawdzić jeszcze jedną rzecz, mianowicie urządzenie padło po wyłączeniu za pomocą pilota. Ona jest wyposażona zamiast typowej stacyjki na kluczyk, w prosty moduł sterowany pilotem. On podłączony jest przewodem 3 żyłowym do kontrolera A. Zamówiłem juz taki zespół. Troche nie wiem po co ten alarm jest podłaczony 3 przewodami, jeden to masa , jak sądzę a dwa pozostałe? Co ciekawe naciskanie na klawicz odblokowania w pilocie daje efekt pikniecia ale juz nie odblokowywuje funkcji. Czyli "0" napiecia. Nie chcę na krótko zwierac przewodów ale tak sobie mysle co by było , gdybym zwarł we wtyczce tego alarmu te dwa kolorowe przewody? Czy dałoby efekt załaczenia? Ten pilot działa bezpośrednio na kontroler. Kontroler ma w sobie wszystkie funkcje , łącznie ze sterowaniem swiatłami, driverem itp. Nosze sie z zamiarem wymiany kontrolerów na mocniejsze 45A. Chinol napisał, ze pasuja , boję sie tylko , ze te nowe moga sie jednak różnić. Pozdr.
_________________
Jak sie nie ma co się lubi, to sie kocha własną żonę
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group