ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Skutery elektryczne
Autor Wiadomość
piotr jakuszews 
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 23 Cze, 2020   Skutery elektryczne

Cześć!
Poszukuję skutera elektrycznego, którym ominę korki do centrum Wrocławia jeżdząc przy tym tanio i ekologicznie. Cena nie ma jakiegoś dużego znaczenia, powiedzmy, że do 15k. Pierwsze co mi wyskoczyło po wpisaniu frazy w google to skutery iamelectric. Poleci ktoś jakiś model od nich? Czy lepiej kupić coś innego?
 
 
Mystiques 
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 3
Skąd: Jelcz Laskowice
Wysłany: Wto 23 Cze, 2020   

Jestem z regionu wrocławia (jelcz), znam i polecam ten sklep. Do 15k kupisz wszystko, S5 to najwyższa półka, chyba że interesuje cię może jakiś trójkołowiec? sprawdź model itank. Ale tego s5 to polecam, mam znajomego, który nim jeździ.

Cytat:
którym ominę korki do centrum Wrocławia jeżdząc przy tym tanio i ekologicznie


Przy takich wymaganiach to nie potrzebujesz wydawać całej swojej sumy, jest wiele tańszych modeli, które spełniają wszystko to.
 
 
piotr jakuszews 
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Cze, 2020   

Ładnych parę lat temu jeździłem na skuterze i dobrze go wspominam, więc raczej szukam typowego skutera. Fakt, nie mam dużych wymagań, na wycieczki z rodziną nie pojadę skuterem więc mnie też nie interesuje zasięg (nawet 30km wystarczy), ładowanie codziennie to też nie problem dla mnie. Niemniej jednak chcę kupić porządny sprzęt na wiele lat. Podoba mi się ten model s5 wizualnie, ale czy właśnie te skutery to nie badziewie?
 
 
Mystiques 
początkujący


Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 3
Skąd: Jelcz Laskowice
Wysłany: Czw 25 Cze, 2020   

Myślę, że nic lepszego nie znajdziesz, ale możesz szukać. Ja na twoim miejscu bym się przejechał do sklepu i wypróbował przed zakupem. Badziewie to nie jest, ale za nic nie ręczę, bo sam nie jeżdżę na skuterach elektrycznych tylko na hulajnogach i rowerach. Bazuję na opinii mojego znajomego, który używa ten skuter praktycznie codziennie.
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 25 Cze, 2020   

halo spamerzy dosyć juz tego wciskania kitów. Nie stać was na reklame? To nie podawajcie sie za klientów spamując fora
 
 
andypip 
prezes


Pomógł: 50 razy
Wiek: 63
Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 641
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 29 Cze, 2020   

widzę w media expert coś pt: torq sel. cena 5 tysi, całkiem fajne parametry. Myślę, że 2 lata gwarancji, bezpłatna dostawa, dosyć ciekawe opinie to spore atuty. moze nie jest to maszyna do lansu ale nie trzeba go pilnować na każdym parkingu. co prawda w media expert kupiłem tylko rower żonie ale do dziś jest zadowolona :grin:
_________________
Starość to stan umysłu
 
 
wnoto 
młodzik


Dołączył: 01 Mar 2016
Posty: 69
Skąd: sieci
Wysłany: Śro 01 Lip, 2020   

Obecnie korki we Wrocławiu .... to gdzie ty byłeś przed covidem :)
 
 
mateok161 
młodzik
mateok987


Dołączył: 10 Maj 2021
Posty: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 13 Maj, 2021   

Ja mam jakiś weewkend podeśle fotki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group