ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Xiaomi m365 pro2 doładowanie bateri za pomocą KERS
Autor Wiadomość
krzys_20 
początkujący


Wiek: 42
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 16 Lis, 2020   Xiaomi m365 pro2 doładowanie bateri za pomocą KERS

Witam nie dawno kupiłem hulajnogę Xiaomi m365 pro2. Hulajnoga sprawdza się wyśmienicie do jazdy do pracy. Niedługo chcę zamontować amortyzatory na przód i tył. Pomyślałem aby do tylnego zawieszenie zamontować mały silniczek spalinowy powiedzmy od piły spalinowej który zapędzał by tylne koło i dzięki temu odzyskiwał energie podczas jazdy bez użycia silnika elektrycznego. Czy to by zdało egzamin???. Pozdrawiam
 
 
Inc0 
prezes


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 593
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 16 Lis, 2020   

może lepiej małe skrzydełka i dwa modelarskie silniczki odrzutowe mógłbyś latać ;P a powaznie gdzie tu widzisz logike? po co ci ten silnik spalinowy ? kers działa na zasadzie odzysku energi z hamowania a to jesli sie nie myle ma ta hulajka? twoja idea to bardziej naped hybrydowy tyle ze ładowanie baterii nie zadziała gdy klamka hamulca nie bedzie wcisnieta:p żeby to hulało musiałbys do tego silnika jakas pradnice/alternator podpiac i wytworzonym pradem ładowac pakiet słowem 30kg hulajnogi sie robi plus smród spalin i pierdzenie dwutakta to juz lepiej mase silnika spalinowegoi zespołu ładojącego zamienic na mase dodatkowego pakietu bedzie prosciej, ciszej i czysciej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group