ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ktoś tu buduje ładowarki uniwersalne?
Autor Wiadomość
soad 
młodzik


Dołączył: 02 Mar 2019
Posty: 65
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 28 Lut, 2021   Ktoś tu buduje ładowarki uniwersalne?

Czołem! Szukam ludzi, którzy zajmują się składaniem ładowarek na zamówienie. W mojej usmażyło się trafo i uznałem, że więcej od chińczyka nie wezmę. Na polskim rynku jak wiadomo - nic nie ma ciekawego, szczególnie, że używam ładowarki o napięciu 87.6v i taki parametr też chciałbym uzyskać. Chyba, że ktoś ma taką na sprzedaż w dobrej cenie :P
Mnie interesuje czy jest możliwość zlecenia budowy ładowarki 87.6v o mocy 1500-2000w, najlepiej jeśli będzie możliwość regulacji.
 
 
wesmar 
stażysta
wesmar


Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 114
Skąd: W-wa
Wysłany: Pią 07 Maj, 2021   Re: Ktoś tu buduje ładowarki uniwersalne?

soad napisał/a:
Czołem! Szukam ludzi, którzy zajmują się składaniem ładowarek na zamówienie. W mojej usmażyło się trafo i uznałem, że więcej od chińczyka nie wezmę. Na polskim rynku jak wiadomo - nic nie ma ciekawego, szczególnie, że używam ładowarki o napięciu 87.6v i taki parametr też chciałbym uzyskać. Chyba, że ktoś ma taką na sprzedaż w dobrej cenie :P
Mnie interesuje czy jest możliwość zlecenia budowy ładowarki 87.6v o mocy 1500-2000w, najlepiej jeśli będzie możliwość regulacji.

Owszem i to doskonałej jakości 8 Amperowe przy tym napięciu to 300 zł. Pasywne, przeważnie na LLC, z drogich zasilaczy Della/Lenowo. Wieczne. Zmieniam tor prądowy, zabudowuję lub wedle życzenia nie. Cena od 30 zł/120 Wat . Najwżyszej jakość z aktywnym PFC, zachodnia elektronika.
W zasadzie większość zasilaczy np. 19V 12A od Delta VI level efficiency to cena rynkowa 250 zł, ale mam je po ok 1/3 ceny i z tego typu zasilaczy buduję ładowarki. Jedynie co tam może się wydarzyć to po kilku latach wymienić elektrolity nichicona.
 
 
mateok161 
młodzik
mateok987


Dołączył: 10 Maj 2021
Posty: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 12 Maj, 2021   

Ja mogę spróbować
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group