ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Intercom na rower
Autor Wiadomość
andypip 
prezes


Pomógł: 50 razy
Wiek: 63
Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 641
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 16 Mar, 2021   Intercom na rower

Jak komunikować się na rowerze? Problem powstaje już w czasie jazdy "gęsiego". Osoba z tyłu praktycznie nie słyszy tej z przodu. W czasie jazdy z grupą dzieci, najlepiej jak 1 dorosly jedzie z przodu a 2 zamyka peleton, tylko jak się komunikować?
kilka miesięcy temu poszperałem w necie i na Ali zakupiłem coś takiego /nie ukrywam że zainspirowały mnie mecze w piłkę/
https://pl.aliexpress.com/item/32907666803.html?spm=a2g0o.detail.1000014.15.1be4a0b9rhDIPu&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.177933.0&scm_id=1007.13338.177933.0&scm-url=1007.13338.177933.0&pvid=5b159c6c-5b73-4592-9246-7f6a7990231d&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreOtherSeller
Jak przystało na myfriendów sprzęt lepiej działa niż wygląda :mrgreen:
Mozna założyć pod kask, można pod czapkę lub luzem na łysy czajnik. Zasięg ma przyzwoity. Wielki plus to czas pracy - jest b. długi. mikrofon sprytnie pomija wiatr i inne pierdy. Da się też sparowac z komórą przez BT i można odbierać połaczenia lub słuchać muzyki jak małżónka za bardzo się roztrajkocze :wink: Dodatkowo można stworzyć grupę do 6 osób a to już gang wild bike. jeździłem z "gadałkami" /słowotwór mojej małży/ i czasem żałowałem że je mam na uchu :evil: ale ogólnie gadżet warty ceny w mojej ocenie.
_________________
Starość to stan umysłu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group