ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Obudowy bidon shark dp6 polly na 65 / 70 ogniw 13S5P i 14S5P
Autor Wiadomość
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob 01 Maj, 2021   Obudowy bidon shark dp6 polly na 65 / 70 ogniw 13S5P i 14S5P

Witam. Na handel idą obudowy shark polly DP6.
Obudów dużo i dla każdego chyba wystarczy.
Cena 165zł/szt przy zakupie 1-12szt.
160zł 12-48szt
155zł przy zakupie 48 - 400szt.
większych rabatów zrobić nie mogę.

Obudowy na paragon/fakurę vat 23%.
400 obudów leci na forumową giełdę.

Koszt wysyłki: 15zł bez względu na ilość.

W zestawie obudowa, podstawka, koszyki, kluczyk. koszyki są do wyboru na 65 lub 70 ogniw.


bidon 65 ogniw.png
Pobierz Plik ściągnięto 182 raz(y) 844,36 KB

_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
Dolce 
stażysta


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 07 Maj, 2021   

02.05. zadałem koledze na pw pytanie w sprawie obudowy. Kolega odebrał wiadomość ale nie miał chyba czasu na odpowiedź. Dzisiaj zamówiłem więc sharka na Ali. Chyba wcześniej dojdzie przesyłka z Chin niż Mg Volt odpisze...
Błyskawica z logo firmy to chyba w gaciach :)
Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony przez Dolce Pią 07 Maj, 2021, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wibi 
szef


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 1072
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pią 07 Maj, 2021   

Chciałem zwrócić uwagę kolegów na ciekawą i jak sądzę , tanią opcję instalacji baterii pod ramą!! na aliexpress. Tą opcja są torby na baterie gdy np. w trójkącie nie ma miejsca a na ramie też nie wygodnie. Podaję link : https://pl.aliexpress.com/item/10000377360094.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3c725c0f0OYGh1
Sam taką torbę już zakupiłem i dostałem,wydaje się b.fajna chociaż rower nadal w konwersji gdyż mam mało czasu by z "kopyta" się za to zabrać. Rower o którym mówię to Dahon Jetstream, Bardzo lekki składak.
 
 
Dolce 
stażysta


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 07 Maj, 2021   

Taka torba to jakaś altrernatywa dla montażu baterii do ramy śrubami. Wydaje mi się jednak, że bateria powinna być montowana stabilnie, choć niekoniecznie zupełnie na sztywno. Z tego co zdążyłem się zorientować, większość osób montuje baterie bezpośrednio do ramy i to działa. Myślę jednak, że było by bardziej zawodowo, gdyby producenci baterii wymyślili rodzaj elastycznej przekładki pomiędzy adapterem baterii a ramą. Ja pewnie zdecyduję się na wykonanie adaptera opartego o amortyzatory metalowo gumowe. Chyba, że zrobi się cieplej i nie będzie czasu to wówczas nitownica i montaż na ostro :)
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 07 Maj, 2021   

Pisałem wiele razy że po to jest sklep żeby kupować i nie zadawać pytań na pw. Podany jest telefon chociaż w dniu dzisiejszym byłem po dostawę nowych ogniw.
Wszystkie obudowy zamówione w sklepie w tym tygodniu zostały wysłane przez jednego z naszych pracowników.
Ja rozgryzam znacznie poważniejsze tematy niż drobnica że sklepu. Ktoś musi czuwać nad projektem i wykonaniem akumulatorów do zamówionych przez was sparków, układać cele i mierzyć ogniwa na rw przed zgrzaniem żeby działały nadal bezawaryjnie i żeby dać wam 2 lata gwarancji :)
W sezonie mamy dużo pracy. Nie sądzę żebyś dostał od nas paczkę później niż z Chin ale wysyłki robimy 2 razy w tygodniu. Na forum od roku mam taką politykę że loguje się raz w tygodniu.
Blyskawicy w gaciach nie będę komentował bo to nie ten poziom... Pozdrawiam.

Jeżeli ktoś ma jakieś poważne tematy serdecznie zapraszam do firmy mg volt i kontaktu z nami.
_________________
Posiadam nowe zestawy napędowe 250-1700w 36-48v akumulatory w bidonie sanyo ga 48v 17.5Ah
Robię aku na zamówienie w prostopadłościanie i trójkącie

Pełna oferta:
epojazdy.blogspot.com

TEL: 796782663
Przy odbiorze osobistym - 10%
 
 
Dolce 
stażysta


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 07 Maj, 2021   

Jawohl!

P.S. Przez tydzień od odebrania mojego pw nie mógł kolega odpisać na moje zapytanie "tak" lub "nie". Natomiast wystarczyło zażartować w temacie i obecność kolegi natychmiastowa :)
Według mnie jeśli się wystawia ogłoszenie to wypada sprawdzać czy ktoś się odezwał. Nowy forumowicz nie musi wiedzieć, że w Mg Volt zakupy robi się tylko w sklepie, w niedzielę po południu. A przecież właśnie taki będzie zainteresowany kupnem akcesorów, czego ja byłem żywym dowodem.
I tak to znowu Chińczyk wygrywa, bo odpisuje w ciągu godziny :(
Dzisiaj drobnica, jutro być może spory pakiet.
Róbta co chceta.
 
 
mateok161 
młodzik
mateok987


Dołączył: 10 Maj 2021
Posty: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 11 Maj, 2021   

Jeżeli coś się sprzedaję to powinno chociaż raz dziennie zajrzeć czy nie ma jakiegoś pytanie lub chętnego na zakup.
 
 
Dolce 
stażysta


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 16 Kwi 2021
Posty: 126
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 21 Maj, 2021   

Bidon od Chińczyka właśnie dotarł :)
Kwota 145zł z przesyłką, nie potrzebowałem układu dla portu USB:
szybki Chińczyk
Chyba zamówię jeszcze jedną sztukę, bardzo fajna obudowa.
Dokładnie taką samą mam w zakupionej wcześniej baterii 36V 20Ah.
Dziękuję za uwagę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group