ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Bafang hd soft pod 52v
Autor Wiadomość
Mr.grabek 
początkujący
Majsterkowicz


Wiek: 47
Dołączył: 17 Sie 2021
Posty: 4
Skąd: B-stok
Wysłany: Czw 07 Kwi, 2022   Bafang hd soft pod 52v

Witam. Wszyskich. Help!!! Mam dwa bafangi bbs1 i hd. Zamówiłem piękny pakiet 52v 14s 10p. I nagrzebałem w sterowniku. Nie łączy się przez kabel progr. Ani z Speeed błąd komunik. H30. Jak zrobić re-fresh softa. Prosze poradę
_________________
Grabek
 
 
andypip 
prezes


Pomógł: 50 razy
Wiek: 63
Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 641
Skąd: Legnica
Wysłany: Pią 08 Kwi, 2022   

https://support.biktrix.com/kb/guide/en/52v-programming-for-bbs02-bbshd-motor-K2gUq2nWAX/Steps/1132765

zaglądałeś na te stronę?

Fix error 30 on bafang motor https://www.youtube.com/watch?v=C7-cAJ_uksQ
na tym filmie typ z Golden Motor flaszuje sterownik. Z tego co widać b. ważne jest staranne ustawienie wszystkich opcji https://www.youtube.com/watch?v=U4KdSIWpR48

1 zasada _ Po 1 bez paniki :lol: Jeśli udało ci się wyczyścić pamięć w sterowniku to gratki Mistrzu.

Do tematu podejdź spokojnie. na filmikach operacja ożywiania bafanga nie wygląda zbyt groźnie.
Ja co prawda nigdy tego nie robiłem ale mam przykre doświadczenie z apką Speed. Poustawiałem co potrzebne i kupa. nie ukrywam, że na początku spanikowałem ale to są myki elektryki.
powodzenia :idea:
_________________
Starość to stan umysłu
 
 
wibi 
szef


Pomógł: 42 razy
Dołączył: 23 Sie 2014
Posty: 1072
Skąd: Śląsk
Wysłany: Śro 13 Kwi, 2022   Re: Bafang hd soft pod 52v

Mr.grabek napisał/a:
Witam. Wszyskich. Help!!! Mam dwa bafangi bbs1 i hd. Zamówiłem piękny pakiet 52v 14s 10p. I nagrzebałem w sterowniku. Nie łączy się przez kabel progr. Ani z Speeed błąd komunik. H30. Jak zrobić re-fresh softa. Prosze poradę


Nie napisałeś w którym sterowniku (silniku) masz błąd komunikacji i co "nagrzebałeś" a tak poza tym po co ci bateria 14s? chcesz lecieć na księżyc? BBSHD ma przy 13s takiego "kopa", że każdy rower z pod d.py ci wyskoczy.Daj se spokój z tym Speedem,podłącz pod kompa a jak to nic nie da to PROFESJONALNIE opisz co zrobiłeś,dlaczego i co sprawdziłeś bo tak to trzeba tylko wróżki.
 
 
andypip 
prezes


Pomógł: 50 razy
Wiek: 63
Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 641
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 14 Kwi, 2022   

Kolega chce być 1 na forum, który usmażył bbshd w 1 dniu użytkowania :grin:
_________________
Starość to stan umysłu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group