ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
HIMO c20
Autor Wiadomość
sebal7 
młodzik
sebal7


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 81
Skąd: Gdansk
Wysłany: Śro 25 Maj, 2022   HIMO c20

Cześć kolega kupił rower elektryczny Himo c20 na 20 calowych kołach z silnikiem w tylnim kole 250w 36v który ma jechać z predkością 23km/h . Rower posiada manetkę gazu która działa od 5km/h oraz czujnik pas wspomagający pedałowanie . Ebike jest kompaktowy i po złożeniu kierownicy można schować go do bagażnika samochodu .
Rower fajnie wspomagał przy mniejszych prędkościach ale po przekroczeniu 23km/h wyraznie hamował aby się nie rozpędzać mocniej ( po wyżej 23km/h sytuacja wygladała jak na rowerze treningowym). Postanowiłem wymienić sterownik w tym rowerze ponieważ starego nie szło odblokować , padł wybór na KT 36v 9a normal i 17a w piku , trzeba błyło zamienić fazy i halle z zielonego na żółty . Rower jedzie do prędkości 35km/h ale przy 19km/h słychać dziwne wycie jak by mał za dużo mocy ze sterownika który po 20km/h znika , na wyświetlaczu przy ustawieniu 96 magnesów dla przekładnówki nie można było odczytać prędkości dopiero jak zostawiłem na 32 to normalnie się zachowuje , czyli jest to silnik bez przekładni ale tego nie jestem pewien , jeśli ktoś ma wiedze to niech się wypowie.
 
 
sebal7 
młodzik
sebal7


Dołączył: 07 Maj 2018
Posty: 81
Skąd: Gdansk
Wysłany: Sob 28 Maj, 2022   

Rozebrałem silnik i jest to bezprzekładniowiec który ma 30 magnesów .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group