ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot EV
Autor Wiadomość
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Czw 10 Lut, 2011   

Teraz dopiero rzuciłem okiem na kalendarz i nie wygląda to źle. Zapowiada się bowiem długi weekend (3 maja wypada we wtorek).
Z mojej strony powoduje to możliwość przyjazdu w piątek wieczorem i zostania np. maks do niedzieli a poniedziałek i wtorek można spędzić w inny sposób (wg preferencji).
Oczywiście gdy ktoś ma już swoje plany i zamierza w inny sposób spędzić te 4 dni (czy 4,5 w zależności jak liczyć) to trudno.
Wiadomo jednak z góry, że nie możliwe jest ustalenie terminu który by pasował wszystkim. Dokładnie to samo jest w odniesieniu co do miejsca :)

Reasumując.
Skoro jest osoba chętna (zeeltom) do zorganizowania zlotu (nawet jeśli okaże się on tzw. "spotem" czyli spotkaniem w niemal kameralnym gronie) to ja przychylam się do Jego propozycji zarówno co do formy jak i terminu.
 
 
JerzyZ 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 794
Skąd: Warszawa - Ursynów
Wysłany: Nie 13 Lut, 2011   

Jeśli Żyrardów i kwiecień/maj, to zamierzam zaprezentować swoją, mam wrażenie że trochę oryginalną konstrukcję roweru.
Pozdrowienia dla wszystkich pasjonatów e!
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Lut, 2011   

No to poszły konie po betonie :) Zaczynam działać, jeszcze mi się tylko potwierdzajcie, kto przyjedzie na 100%, bo nie wiem, czy informować TV. Dla dwóch czy trzech osób, trochę obciach, ale większa ilość uczestników zlotu spowoduje zainteresowanie telewizji. Ode mnie będzie na pewno sporo osób z rowerami ev, zastanawiam się czy nie dać cynku do producentów i dealerów akumulatorów. Czyli zaczynamy w piątek 29 kwietnia, główny zlot w sobotę i ewentualne zwłoki kończą odlot w niedzielę i startują do domciu po dojściu do siebie ;) Na dziś mogę potwierdzić, że będziemy mieli prąd 1 i 3 fazowy, kawałek namiotu bodajże 6x8 metrów w razie deszczu i jakoweś krzesełka i stoliki w owym namiocie, coby spokojnie spożyć to, co upieczemy na grillu ;) Czy oficjalnie numerujemy zlot, czy podajemy w nazwie tylko rok? Np. Zlot EV 2011, czy III zlot EV?
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Wto 15 Lut, 2011   

Jak nie umrę lub nie zachoruję (czy inne poważne przypadki losowe) to będę na 100%.
Co do TV to ja tam zbyt medialny nie jestem ("kamera mnie nie lubi" :mrgreen: ).
Proponuję zlot 2011 no chyba że w tym roku coś się jeszcze "kroi" bo 2x2011 to by bez sensu wyglądało i wtedy faktycznie III i IV :)
 
 
Szwed 
stażysta
moturzysta


Wiek: 43
Dołączył: 26 Gru 2010
Posty: 121
Skąd: Opole
Wysłany: Wto 15 Lut, 2011   

Ja też na pewno będę, niestety raczej tylko jako zwiedzający, a nie wystawiający. Mimo to będę "robił tłok" :D
 
 
andrzejIskierka 
stażysta
Młody Konstruktor


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 07 Lis 2010
Posty: 184
Skąd: Zagłębie Sosnowiec
Wysłany: Wto 15 Lut, 2011   

"ŻYRARDOWSKIE DNI E.V. WIOSNA A.D. 2011" taka moja propozycja?
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Lut, 2011   

Nazwa może i fajna, ale przydługa :) Numerujemy, czy zostajemy przy samum numerze roku?
 
 
JerzyZ 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 794
Skąd: Warszawa - Ursynów
Wysłany: Śro 16 Lut, 2011   

A może:
ELEKTROPOJAZDY - Żyrardów 2011

EV nie dla wszystkich jest zrozumiałym skrótem (co prawda słowa "elektropojazdy" nie zna ani edytor forum, ani słownik ortograficzny języka polskiego). Ale kiedyś nie było też słowa "samochód"!
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Śro 16 Lut, 2011   

A może E-POJAZDY ?
Trochę krótsze i to "E" kojarzy się z "elektryczne" i "ekologiczne".
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   

Ten przedrostek e- kojarzy się z internetem bardziej ;) ECO, to ekologia. Myślę, że polskie tłumaczenie EV jako pojazdy elektryczne będzie najtrafniejsze.
Zlot pojazdów elektrycznych Żyrardów 2011, w skrócie Zlot EV Żyrardów 2011.
Dodaję ten Żyrardów, bo wcześniej była Gdynia, a następne nie wiadomo, więc jakoś to trzeba uporządkować ;)
Czy ktoś czuje się na siłach zaprojektować jakiś plakat informacyjny do umieszczenia na mieście i w internecie? Czy mam się posiłkować jednak pracownikami tutejszego urzędu miejskiego? Jakie proponujecie logo dla zlotu. Musi być uniwersalne i rozpoznawalne. Czekam na propozycje.

Wstępna lokalizacja widziana z satelity, to poniższy trójkąt:
http://maps.google.pl/map...006899&t=h&z=17
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lut, 2011   

Tak się zastanawiam nad drugą lokalizacją, czyli naszym torze kolarskim. Jest w takim stanie, że żadne wyścigi rowerowe tu się nie odbędą, ale kawałek toru jest i jakby co, to można jakieś jazdy próbne na nim robić. I rowerowe i samochodowe. Teren jest ogrodzony, jest tu hotel, plac trawiasty i asfaltowy ławeczki dla publiczności. Nie spodziewam się tysięcy pojazdów, więc może tutaj? Zawsze będzie bezpieczniej, niż na otwartej przestrzeni. Co o tym sądzicie? Jeszcze mam trochę czasu na decyzje, więc czekam na opinie i następne zgłoszenia ;) Panie Zbyszku, dobrze jest w Gdyni, ale i w Żyrardowie może być nieźle, więc jak z obecnością? :) Chciałby zaprosić również producentów i dystrybutorów akumulatorów, jak znacie jakichś poważnych, to podajcie namiary, zaprosimy, może dadzą jakieś promocje ;)

Link do lokalizacji: http://maps.google.pl/map...003449&t=h&z=18
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lut, 2011   

Nie jestem grafikiem, ale wymyśliłem coś takiego, proszę o uwagi i pomoc w stworzeniu czegoś lepszego ;)


Jest to robione trochę pod barwy bannera mojego forum, który wygląda tak:
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Pon 21 Lut, 2011   

A czy na tym "placu trawiastym" będzie można w razie czego rozbić namiot ?
Jeśli tak, to pomysł ze stadionem jest całkiem niezły.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Lut, 2011   

Nie powinno być problemu, jeszcze czekam na wasze decyzje co do miejsca, ale i mnie się wydaje, że tor kolarski będzie dobrym rozwiązaniem, jako, że i kibelki są na miejscu, do sklepu dwa kroki i nikt obcy nie powinien się tam w nocy kręcić, bo teren jest ogrodzony.
 
 
Zbyszek Kopeć 
szef


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3284
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 21 Lut, 2011   

W/g mnie ten termin jest na prawdę bardzo nieodpowiedni, bo Jan Paweł II jest ważniejszy.
Wielu z nas i wielu zainteresowanych tematem pojedzie do różnych miejsc ważniejszych w tym momencie.
_________________
EKOLOGICZNY BO ELEKTRYCZNY WIĘC ŚLICZNY CZYLI NOWOCZESNY !
http://www.samochodyelektryczne.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group