ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Nostusek
Sob 07 Gru, 2013
serwis Piaggio EV
Autor Wiadomość
snajper
[Usunięty]

Wysłany: Śro 14 Gru, 2011   serwis Piaggio EV

Witam,

Na codzień po 100-licy korzystam z pojazdów z napędem elektrycznym, czyli
wschód - zachód: SKM lub inna kolej
płn - płd: metro
a tramwajami po całości
o ile nie muszę czegoś lub kogoś przewozić.

Mam słabość do śmiesznych minivanów:
Suzuki Carry, Daewoo Damas (8 lat jazdy, także w górach i przy silnym boczym wietrze), Piaggio Porter.
Wziąłem na celownik ten ostatni, chociaż trasy rzędu 1000 km dziennie oczywiście są mniej męczące, np. prowadząc Berlingo.

Dilujący Piaggio wystawił jedego Portera i nie był to elektryk, poza tym stały jeszcze same pierdziblachy jednośladowe. Na moje pytanie dlaczego nie sprowadzają elektrycznych odpowiedział, że nie mają możliwości serwisu. Ja mu na to, że kupię i tak. On do mnie dlaczego się uparłem na elektryczny? Mogłem odpowiedzieć: bo mam taki kaprys albo że nie lubię smrodu spalin w swoim, ogrzewanym garażu. Wybrałem wariant grzeczny i powiedziałem, że nie chcę już dokarmiać mafii paliwowej i że spalinochody mi się znudziły. Wyczuwam nastawienie sprzedającego Piaggio w W-wie do EV na nie, chociaż (a może właśnie dlatego, że) są nieprzyzwoicie drogie przy tej jakości.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z serwisem fabrycznym (dilerskim) EV w wersji czystej lub hybrydowej (jeśli chodzi o napęd elektryczny) może doświadczenie np. z serwisem i-MiEV ?
Czy w razie awari pozostaje mi już tylko serwis: ZRÓBSESAM ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group