ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
Nasze pojazdy elektryczne
Autor Wiadomość
grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lut, 2006   Nasze pojazdy elektryczne

Arbiter, fajnie jak można było by dodawać załącznik w formie plików. Wtedy każdy mógł by zamieszczać swoie foty.
 
 
Dawid M
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lut, 2006   

w ten sposób może odbudowalibyśmy forum każdy by dodał zdjęcia opisy itp. i każdy by mógł z tego kożystać :D tylko do tego trzeba by ze 200-300mb miejsca na serwerze :(
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 12 Lut, 2006   

Dawid M napisał/a:
w ten sposób może odbudowalibyśmy forum każdy by dodał zdjęcia opisy itp. i każdy by mógł z tego kożystać :D tylko do tego trzeba by ze 200-300mb miejsca na serwerze :(


Na razie nei przesądzajmy - moze stare uda sie odzyskac.
Co do rozbudodwy - to rowniez bedzie ona mozliwa. Jednak na razie nie bardzo mogę sie tym zajac.
 
 
Użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Lut, 2006   

no trzeba baze danych odzyskaci bedzie gitara :)
 
 
Dawid M
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2006   

grzegorz ty chcesz żeby to forum było takie jak elektroda załączniki jakie chcesz tylko bez punktów??????
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2006   

A może po prostu dla celów prezentacji naszych dokonań warto pozakładać sobie stronki www na darmowych serwerach, a na forum byłyby tylko odnośniki i komentarze co do naszych wynalazków. Zauważyłem, że u mnie już teraz jakoś ospale chodzi forum, ale sieć firmowa, więc moze ktoś zasysa. W każdym razie jak przeładujemy forum obrazkami to też nie będzie najwygodniej.
 
 
Dawid M
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2006   

a po co sie trudzic ze html wystarczy photoblog np. www.photoblog.pl
 
 
grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2006   

TAK, ja bym chciał pisząc posta mieć możliwość dodania załącznika,
Wtedy więcej osób będzie mogło podzielić się swoimi osiągnięciami, a nie za każdym razem prosić Arbitera o wstawiaenie fotki. Przez co robi się małe zamieszanie.
Na innym forum tak jest i to się sprawdza. http://forum.klub-wartburga.pl/
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Lut, 2006   

grzegorz napisał/a:
TAK, ja bym chciał pisząc posta mieć możliwość dodania załącznika,


Za jakiś czas moze zrobię mechanizm galerii - coś jak na arbiter.pl ktory pozwoli na stworzenie galerii pojazdów EV wraz z opisami
 
 
eAndre
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lut, 2006   Witam forumowiczów

Jeśli wszystko przepadło to wielka szkoda, ale głowa do góry i nadrobimy zaległości :)
 
 
eAndre
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lut, 2006   

Ostatnio zmieniony przez eAndre Czw 11 Maj, 2006, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
eAndre
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lut, 2006   Umieszczanie galerii i plików na serwerach internetowych.

Przez jakiś czas sam tez motałem się z umieszczeniem swoich zdjęć na serwerach. Na WP miałem 1 mega na pliki strony internetowej. Teraz jest wiele serwisów umożliwiających umieszczanie swoich zdjęc. Podczas poszukiwań znalazłem taką możliwośc na serwerach przeglądarki (super) OPERA. 300 Mega na zdjęcia i pliki to naprawdę wystarczająca ilość miejsca. A wklejanie to juz bajka [img]url obrazka[/img] i wyświetlamy.
 
 
Dawid M
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lut, 2006   

eAndre a po co te 300mb przecież photoblog z opisami jest za fee i jeszcze bez ograniczeń :) chodź 300mb to wystarczy na zdjecia ale czy tam jest html czy normalnie dajesz zdjęcia :?: :?:
 
 
eAndre
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lut, 2006   

Dawid M napisał/a:
eAndre a po co te 300mb przecież photoblog z opisami jest za fee i jeszcze bez ograniczeń :) chodź 300mb to wystarczy na zdjecia ale czy tam jest html czy normalnie dajesz zdjęcia :?: :?:

Te 300 Mb jest z urzędu, ale możliwości składowania plików (jak na ftp), które można sobie ściągać w dowolnym miejscu - są super. Jest tam również blog, forum, ale z braku czasu tylko wrzuciłem trochę fot i to na razie tyle :)

Opera jest super :D Używam jej od 98 roku :D
 
 
krzysztof1980r
[Usunięty]

Wysłany: Śro 15 Lut, 2006   

www.krzysztof1980.neostra.../monster_03.avi krótki film z kamery na pokładzie maszyny.



Na trzech silnikach pojazd rozpędza sie od 0 km/h do 30km/h na prostej utwardzonej nawierzchni w 3 sek.

Niestety przy tej mocy po ok 60 takich startach piasta uległa awarii i koło całkowicie straciło napęd. Aktualnie planuje zblokować koło z trybem. Zaletą tego rozwiązania bedzie hamowanie silnikami niestety ma to też i swoje wady
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group