ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogniwo LiFePO4 - 3Ah ! - wysokoprądowe nowe 9zl
Autor Wiadomość
radasss 
dyrektor
Radosław



Pomógł: 7 razy
Wiek: 55
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 413
Skąd: Luboń/k.Poznania
Wysłany: Pon 05 Maj, 2014   Ogniwo LiFePO4 - 3Ah ! - wysokoprądowe nowe 9zl

Witam
http://allegro.pl/show_it...8056#tabsAnchor
Proszę o wypowiedzi na powyższy temat. Chcę z tego złożyć 6P18S.
_________________
warsztatmotocykli.pl
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Pon 05 Maj, 2014   Re: Ogniwo LiFePO4 - 3Ah ! - wysokoprądowe nowe 9zl

radasss napisał/a:
Witam
http://allegro.pl/show_it...8056#tabsAnchor
Proszę o wypowiedzi na powyższy temat. Chcę z tego złożyć 6P18S.


Jakiś czas temu ( z kilka miesięcy tak ze 3-4 ) kupiłem na próbę 3 szt. Wybrałem przesyłkę paczka priorytet . Zapłaciłem i czekałem . Czekałem tak tydzień , dwa , trzy . I nic . Zadzwoniłem porozmawiałem . Zostałem zapewniony że wysłane już dawno i że pewnie wsiąkła. Nr do śledzenia nie dostałem . Bo jak się okazało wysyłka była zrealizowana zwykłym listem ekonomicznym . czyli po rozmowie doszliśmy do wniosku że wsiąkła . Sprzedający stwierdził w korespondencji że wyśle następne 3szt . Ok . Doszły w miarę szybko już jako paczka . Kupiłem 3 szt na próbę do testów by potem ewentualnie kupić więcej . Okazało się że na te 3szt dwie są z dziurkami od spodu (po oderwaniu blaszek łączących ) a jedna padnięta 0V i nieprzyjmująca prądu . Zadzwoniłem i się dowiedziałem powiedziałem co i jak i się dowiedziałem że ogniwa nie są nowe tylko z rozbiórki . Więc niezgodne z opisem a ponadto chyba jednak nie testowane skoro po kilku dniach doszły do mnie i jedno było 0V. No nic wyszło jak wyszło . Postanowiłem dziurki zalutować naładować i tak leżą i trzymają napięcie te 2szt (jedna śmietnik 0V) . Przy rozładowaniu prądem 1c wykazują cały czas pojemność 2730mAh . W rozmowie wywnioskowałem że człowiek sympatyczny i że chyba jest nawet naszym forumowiczem lub przynajmniej je czyta . Wydał się miły i dobrze się mi z nim "gadało" więc dałem spokój . Po jakimś czsie od otrzymania ogniw doszła do mnie jeszcze jedna przesyłka a w niej 3 ogniwa takie same . List zwykły ekonomiczny . Czyli jednak doszło ale z opóźnieniem ponad 1,5 miesiąca . Napisałem do gościa SMS że doszła jednak z opóźnieniem poprzednia przesyłka . Zacząłem mierzyć i wyszło że dwie szt są trupy . Jedno 0V a drugie 0,3V . Jedno to 0V dało się "podnieść" ale szybko się samo rozładowuje . Drugie to 0,3V nie dało się "podnieść" i szybko po około minucie ładowarka modelarska wyłącza a ogniwo bardzo ciepłe . Czyli śmietnik . Jedno na te 3 było dobre i wykazuje pojemność przy prądzie 1c też te 2730mAh . Człowiek choć sympatyczny się na mojego SMSa nie odezwał już . Doszedłem do wniosku że w sumie dostałem to za co zapłaciłem ( 3 ogniwa na 3 dobre z tym że dwa musiałem zalutować bo miały dziurki od spodu) i dałem spokój . Moim zdaniem ogniwa niezgodne z opisem bo one ani nowe ani testowane , próba według mnie zarabiania na przesyłkach (zapłaciłem za paczkę a przyszło zwykłym listem po 1,5mieś) i pomimo że kontakt miły i sympatyczny to jeśli chodzi o same ogniwa to absolutnie nie warte zainteresowania . Jak chcesz to mogę Ci te 3szt dobre odstąpić po 9zl za szt . Przynajmniej będziesz miał pewnośc że są przetestowane i ok .
 
 
radasss 
dyrektor
Radosław



Pomógł: 7 razy
Wiek: 55
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 413
Skąd: Luboń/k.Poznania
Wysłany: Pon 05 Maj, 2014   

Dzięki za odp. Wszystko jasne. Temat off.
_________________
warsztatmotocykli.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group