ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
napęd na koło przód
Autor Wiadomość
fazi 
młodzik
Artek


Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 92
Skąd: Świątniki Górne
Wysłany: Czw 31 Lip, 2014   napęd na koło przód

Koledzy co sądzicie o takim przełożeniu koło przód 24cale lub 26cali +silnik 250w 24v (magma) na silniku zębatka 9T na kole zębatka 80T. Czy to wystarczy aby nie upalić silnika? bo nie mogę nigdzie dorwać zębatki 110T. Jest jeszcze jedna opcja z silnikiem 250w ale przekładniowym tylko nie mam pojęcia jaka zębatka powinna być zastosowana przy kole aby nie zamordować silnika.
 
 
tomek701 
prezes


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 545
Skąd: Chełm
Wysłany: Nie 03 Sie, 2014   

Jak będziesz mu pomagał to myślę że nie upali. Ja miałem 350W 24v zębatka 11/80 na kołach 20" sporo górek i mu wcale nie pomagałem i spaliłem kupiłem teraz 500W też nie pomagam ale mam przekładnie w piaście trzybiegową i do niej zamocowałem zębatkę 80T. Możesz zrobić jak ja przekładnie w piaście daj, i masz trzy biegi jeden redukujący jeden 1x1 i jeden zwiększający przełożenie
_________________
https://photos.app.goo.gl/pK7oCAa4oXAxfxds8
 
 
szalony
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Sie, 2014   

Mam zebatke 110z na przednie koło i małą 9z na silnik jak bys chciał to sie odezwij na priv. miałem zestaw : Silnik 24V 250W i ta zebatke w rowerze 26 cali naped przod z zasilaniem li po 42V oddawało 42km/h i silnik był ciepły ale śmigał ponad rok . Łancuszek tez mam do kompletu. Przy takim przełozeniu silnik wchodzi na swoje obroty i predkosc da rade utrzymac bez problemu. 80z na koło to troche mało
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group