ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[Sprzedam] OGNIWA 18650 SAMSUNG 2900 mAh
Autor Wiadomość
Stoned10 
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   [Sprzedam] OGNIWA 18650 SAMSUNG 2900 mAh

NIEAKTUALNE, DO USUNIĘCIA.

ogniwa.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 376 raz(y) 323,28 KB

Ostatnio zmieniony przez Stoned10 Śro 07 Sty, 2015, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

Foteczka regulaminowo albo psikus :)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
Stoned10 
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 23 Gru, 2014   

up, dodana fotka
 
 
ElSor 
młodzik
latarkoholik



Wiek: 41
Dołączył: 21 Cze 2014
Posty: 61
Skąd: Ozimek
Wysłany: Sob 27 Gru, 2014   

Mimo dodania zdjęć zalecam ostrożność podczas dokonywania transakcji > http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=14762
Co ciekawe nowy nick i miejscowość ale osoba będzie ta sama > http://www.swiatelka.pl/v...ghlight=#169454
_________________
Pozdrawiam
 
 
Stoned10 
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 28 Gru, 2014   

ElSor, dlaczego mi bruździsz? Powinęła mi się noga na kiepskich akusach, ale całość zrekompensowałem a teraz mam ogniwa nowe, sprawdzone, wybitnej jakości i w niskiej cenie.
Nick nie musi być wszędzie jednaki, a miasto inne, bo się wyprowadziłem z domu rodzinnego.
Jeśli moja działalność budzi Twoje wątpliwości to śmiało - zakup kilka sztuk, sprawdź je pod każdym względem i sam się przekonasz że ogniwa są najwyższych lotów.

Dla zainteresowanych - mogę wysyłać za pobraniem, mogę też udzielić jednemu użytkownikowi kilka sztuk do testów żeby rozwiać wątpliwości.
 
 
ElSor 
młodzik
latarkoholik



Wiek: 41
Dołączył: 21 Cze 2014
Posty: 61
Skąd: Ozimek
Wysłany: Nie 28 Gru, 2014   

Niewątpliwie zrekompensowałeś całość ale przebieg i czas rekompensaty pozostawia jednak wiele do życzenia.
Skoro prowadzisz działalność, to wręcz pożądana powinna być spójna nazwa dla tej działalności z nickami na forach, by móc łatwo znaleźć Ciebie i Twoje usługi celem uzyskania lepszej pozycji na rynku i łatwiejszego znalezienia informacji o Tobie. No, chyba, że jest w tym jakiś cel.
Jeśli ogniwa są od Fona, to testować ich nie muszę, bo mam kilkanaście takich do swoich potrzeb i działają należycie.
_________________
Pozdrawiam
 
 
JerzyZ 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 794
Skąd: Warszawa - Ursynów
Wysłany: Nie 28 Gru, 2014   

A ja powtórzę zapytanie z maila:
Czy możliwy jest zakup jednej lub kilku sztuk obudowy Bosch, które zostały po wymontowaniu ogniw? Chyba że wracają do fabryki w celu napełnienie nowymi ogniwami - ale jeśli tak, to te ogniwa co sprzedajesz raczej rewelacyjne nie są...
 
 
Stoned10 
początkujący


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 29 Gru, 2014   

Mam tylko ogniwa - właśnie dlatego że często obudowy są wadliwe (źle złączone, pęknięte) lub elektronika. Ogniwa są świetne, pomimo że z odzysku. Sam je kupuje w większych ilościach dla znajomych, dlatego część mogę odstąpić na forum. Są dogłębnie sprawdzane i nikt nigdy nie miał z nimi problemu. Na 2900 mAh mogą mieć różnice w pojemności około 5%.

Panowie, bez dywagacji proszę - najpierw się przekonajcie, później wysuwajcie wnioski co do jakości. Wiem co oferuję i ręczę za jakość tych ogniw. Na tylu zadowolonych klientów do tej pory tylko jeden na 120 sztukach znalazł 2 które nie trzymały napięć, więc dosłałem mu inne, bo dbam o zadowolenie.

Tak, ogniwa pochodzą od Fona, który już niestety nie sprzedaje ich detalicznie, tylko w całych pakietach. Gdy zamawiam je hurtowo, zawsze coś zostaje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group