ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
jaka rama pod mocny silnik i duże prędkości po dziurach?
Autor Wiadomość
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 02 Gru, 2015   

Może racja, ale na razie nie mam więcej $ :D

Muszę coś sprzedać, a teraz nie sezon i nic nie idzie...
Na wiosnę powystawiam całą swoją kolekcję. DO sprzedania będzie trekking krossa z continentem i li-ionem 30Ah 48V vmax 50km/h 1,5KW ; góral z pełna amortyzacją na olejowej przekładniowce z nowym li-ionem 36V 12-15Ah jeszcze nie wiem jaka bateria tam będzie - vmax 40km/h i w tedy na pewno kupię porządny amor. Teraz myślę, żeby kupić jakąś zabawkę na święta do porobienia. Bo potem nie będzie czasu, a od marca wracają normalne ceny. Teraz za równo jak ktos potrzebuje kasy, to na allegro z używek części ida za bezcen. Wyrwałem ostatni hamulce tektro komplet i nawet są w dobrym stanie (klamki + tłoczki + przewody, wystarczyło odpowietrzyć za 30zł) Odpowietrzyłem i w sumie ładnie hamują. Będą w zapasie do gurala, gdyby ktoś nie chciał nowego SLXa. Kto wie, czy nawet nie są porównywalne z tym slxem, za którego wywaliłem ponad 2 stuwy...
 
 
Szwagier 
prezes


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 733
Skąd: Ostrów Mazowiecka
Wysłany: Śro 02 Gru, 2015   

Ja silnik 9C kupię już teraz :razz:
EDIT: a zapleciony w obręcz jeszcze chętniej :wink:
Ostatnio zmieniony przez Szwagier Śro 02 Gru, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
glebor 
Zasłużony dla zlotu EV



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 1333
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 02 Gru, 2015   

Tak to wygląda. Rama myślę, ze fajna na łożysku! amor tył rockshox, przeżutka sram x9, generalnie rower nie zniszczony jak widać na foto. Technicznie żadnych luzów nie ma, biegi wchodzą ładnie. Hample hydraulika magury przód 180 tył 160, Jeździ się tym fajnie. W porównaniu do tego rockridera, myślę, ze soprzęt jest pare klas do góry, nie będzie trzeba wymieniać tylnego pseudo amora, a przedni w rockriderze też nie jest wiele lepszy od tego XCM. Miał facet XCRa, ale golenie pordzewiałe, więc dałem sobie luzu.

Myśle, że rozwiązanie monopivot będzie lepsze, bo jest raptem jedno łożysko i tuleja amortyzatora ślizgowa. W bardziej rozbudowanym zawiasie te wszystkie tulejki itp, przy mocnym silniku miałbym więcej do roboty.

Jedynie te koła trochę szpecą.






 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group