ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Media Markt Rozpoczyna sprzedaż E-Bike
Autor Wiadomość
Aleksander_2 
młodzik


Wiek: 58
Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 31 Mar, 2016   Media Markt Rozpoczyna sprzedaż E-Bike

Holandia: najbliższy poniedziałek 04 kwietnia Media Markt,zaczyna ze sprzedażą rowerów elektrycznych w Holandii. Media Markt startuje z własną marką. Na początek w Holandii. Jest to programem pilotażowym który, jeśli się powiedzie, ma być rozszerzony na wszystkie kraje, które mają sklepy Media Markt.
Cena 669 €
http://www.mediamarkt.nl/...ke-1400149.html
Ostatnio zmieniony przez Aleksander_2 Czw 31 Mar, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 31 Mar, 2016   

jakiś link ? :roll:

http://www.mediamarkt.de/de/shop/fischer-2016.html

Jak u nas wprowadzą to się zacznie masówka - kontrole, przepisy, ograniczenia, ubezpieczenia itp, itd :???:
 
 
wichura 
początkujący



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lut 2016
Posty: 28
Skąd: Siedlce
Wysłany: Pon 18 Lip, 2016   

Ale ubezpieczenie takiego eBike nie będzie droższe niż ubezpieczenie np. skutera 125ccm, co przykładowo mnie rocznie wynosi 130zł (OC + opony + Kluczyki + assistance mini).
ale jak dla mnie, wole zapłacić ubezpieczenie które było by obowiązkowe, niż dzieciak miał by mi się wpakować w bok mojego zabytkowego bmw "bo nie zauwazył 5 metrowego okrętu na drodze" i miałbym ise szarpać z jego rodzicami o to, że za żółte blachy na aucie można pójść nawet siedzieć.
A tak, ubezpieczyciel wybecaluje za fakturę naprawy i skończy się na moich nerwach tylko.
_________________
dotychczas na tej tykającej bombie przebyłem
 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Pon 18 Lip, 2016   

To jest właśnie to. Wolałbym sto razy zapłacić ubezpieczenie i mieć spokój w czasie wypadku. A tak to jazda na ebajku to szara strefa wszystko fajnie aż wypadku nie będzie.
_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
Aleksander_2 
młodzik


Wiek: 58
Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 69
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

ale wątek zjechał do rowu temat dotyczy sprzedażny e-bike przez sklep dla ido... cala dostawa zeszła w dwa dni cena cyni cuda
 
 
qaz33 
szef
qaz33


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 1464
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 03 Sie, 2016   

Ee ale o co wam chodzi? Kazdy se przeciez moze dzis zaplacic OC za rower i fajnie ze takie prawo wyboru mamy ale przymus to juz cos innego. Po drugie chodzi o wieksze kontrole rowerow elektrycznych ze wzgledu na nadchodzoca masowke i to nie tylko pod wzgledem OC i tego sie boje. Wiadomo ze my interpretujemy prawo po swojemu a oni beda po swojemu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group