ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
Hulajnoga Elektryczna by me
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

Nie mam już tego rowerka i nie mogę pokazać zdjęcia, ale u mnie były nakręcone na piastę dwa wolne koła i na jednym była zębatka od pedałów, a na drugim zębatka do silnika.
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

W jaki sposób to zamocowałeś, z dwóch stron czy z jednej, jeśli z jednej to jakim cudem zmieściłeś tam dwa. Co to były za wolnobiegi, bo chyba nie zwykłe z wielorzędowymi zębatkami?
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

Nie ja tam umieściłem, tylko było to gotowe. Dwa wolnobiegi z pojedynczymi zębatkami nakręcone jeden obok drugiego na piaście z jednej strony. Jak piasta jest długa, to można jakoś pokombinować i nakręcić dwa.
 
 
doomboy
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

mi sie spodobal pomysl z przykreceniem tam gdzie tarcza hamulcawa jak tylko upoluje skladak to wplote taka piaste !! oczywiscie przystosuje tylne widelki bo chce tam wsaddzi biegi weidz bede musial je troche rozszezyc :D
 
 
kuras999
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

to kup od razu tylnie koło 20' z wolnobiegiem np. 6 rzędowym i tarczą, koła od składaka nie przerobisz tak łatwo bo składaki mają 28 szprych wiec trudniej znaleźć tanią piastę ale jeszcze musiałbyś poszukać jakiś nietypowych szprych na tą długość, wszystko co jest rzadziej spotykane jest droższe niż to pospolite
 
 
doomboy
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

Loozak jak zczaje rower to pokaze wam jak to zamontowalem !! akku znalzlem nowe 18 ah drozsze o 5 zl na sztuce czyli takie wsadze :D silnik jednak bedzie 450 wat na 36v co za tym idzie 3 akku podobno ten silnik ruszy na sterowniku 350 watt
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

U mnie silnik ruszał na każdym sterowniku ;)
 
 
doomboy
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

tylko tu mnie meczy roznica napiec bo sterownik 350 wat jest na 24 v a silnik na 36 !!
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Kwi, 2009   

To kup taki:
http://www.allegro.pl/ite..._elekt_36v.html
 
 
doomboy
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

nawet o 20 zl tanszy :D
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

Mam taki jeden, ale w skuterze spalił mi się odrazu. Na 350W powinno działać, u mnie jest 1000W i szlag je trafia na miejscu. Jedzie do mnie sterownik 36V 40A, może ten wytrzyma.
 
 
doomboy
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

ale silnik bedzie miec 450 wat :D
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 27 Kwi, 2009   

Bez spróbowania nic nie stwierdzisz ;)
 
 
doomboy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Kwi, 2009   

Dzis ogladalem skladaka przerobionego na neped elektryczny moj proble z zamocowaniem zebatki zostal rowziwazany w taki sposob ze na zebatke od hulajnogi zostala przyspawana podkladka albo 2 i na to zwykla zebatka i zjednej strony szly dwa lancuchy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group