ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga na nierzetelne świadczenie usług wykonywania ebikeów
Autor Wiadomość
maran_hand 
dyrektor



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 459
Skąd: Warszawa-Sadyba
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

Do niedawna użytkownicy arbitra prezentowali swoje rowery w konstrukcjach własnych. Dziś dzięki panu T. w "uwaga na.." ;)

A tak na poważnie: rower super i jak widać jak się panu T. chciało to potrafił. Czemu tak obniżył jakość swoich usług ? Czyżby poszedł w ilość a nie jakość ?
_________________
🔋 3,5 sztuki ;) 🔌 - https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6828
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=3860 http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5181
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

wnosze do admina o wprowadzenie rubryki "czarna lista januszy biznesu".jestem w szoku ze tacy bezczelni partacze wogole istnieja.programusterka przy tym to kolysanka
 
 
Eryk1000 
szef


Pomógł: 25 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 1119
Skąd: Wadowice
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

Ula la ale historie. Szkoda dla właścicieli maszyn że tak źle skończyły się wasze historie. Robienie/przeróbka ebajka wymaga wielu godzin na dopieszczone konstrukcji, jedynie w przypadku seryjnych konstrukcji idzie to znacznie szybciej. Niestety każda konstrukcja jest wyjątkowa i trzeba jej poświęcić wiele serca i godzin pracy. Tutaj zabrakło jednego i drugiego.
_________________
Jeżdżę na :

E-Giant Terrago

Viking Power 6000W +
 
 
dzikson34 
początkujący
Bionx d500



Dołączył: 04 Sty 2015
Posty: 49
Skąd: zachodnipomorskie
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

Witam

Oczywiście potwierdzam to co napisał GiantTrance3KW. Dobrze to zostało opisane. Widząc w jakim stanie jest teraz jego rower a w jakim go pamiętam to widać ze "fachowiec" z Gniezna ma bardzo duży problem z szacunkiem !!! Mój rower przeszedł bardzo długą drogę!!! Dzięki pomocy ludzi ze środowiska oraz szczęścia podczas przekładki mam w tej chwili funkcjonalny e-bike ze skrzynka z laminatu. Tak jak miało być!!! Mamy teraz jak to założyciel tematu powiedział tykającą bomkę która jak się zepsuje to nie mamy serwisu lokalnie. Ja już roweru nigdzie nie wyślę sam będę naprawiać.

Pozdr
_________________
Ulotne chwile ...
Ostatnio zmieniony przez dzikson34 Nie 15 Sty, 2017, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
knt 
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 15
Skąd: Gdansk
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

Przecież to wszystko wina Tas’a. Zaraził większość z nas elektryfikacją. Stworzył bloga na którym pokazał co z czym się je i taki Pan T. tworząc pierwszego ebika stwierdził, że można na tam zarobić. Zaczął chałupniczyć wiedząc, że nie ma zbyt wiele konkurencji. Zarobił na pierwszych konstrukcjach potem lombardy, żona i pewnie dzieci czyli wszystkie sroki za ogony i tak to się kończy. Brak czasu, chęć zysku, brak pasji do tego co się tworzy i bankrut murowany. Gdyby Tas zarażając nas swoja pasją tworzył również dla innych podobne konstrukcje w przyzwoitych kwotach tak jak załatwia ogniwa, sprzedaje części a czasami nawet wypożycza problemu by nie było.
Pan T. wyraźnie napisał przy konstrukcji GiantTrance3KW na facebooku, „Recepta na adrenalinę”, zapomniał dodać, że chodzi o obawę przed zniszczeniem sprzętu.
 
 
Mechano 
szef
młody elektronik


Pomógł: 22 razy
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 1337
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

Możecie podać link do usług gościa na facebok'u? Chętnie popatrzę co tam ma.
Historia straszna, trzeba jakoś wyjaśnić takich "agentów".
 
 
medykmtb
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

jest pod nazwa jak ich strona, znajdziesz w 5 sek.trzeba ich jakos zbanowac i oglosic ich przekrety
 
 
Bujakoto 
prezes


Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 22 Gru 2015
Posty: 733
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   Re: Uwaga na nierzetelne świadczenie usług wykonywania ebike

PrzemDLX napisał/a:

Życzę wszystkim nielimitowanej mocy w akumulatorach…

Pozdrawiam was, Przemek


Współczuje. Taki ebajk (sorry ale brzydki) z takimi parametrami za 10,000zł to chyba jakiś żart!!!

Zastanów się czy nie warto sprzedać tej konstrukcji.
Te drgania przy ruszaniu to prawdopodobnie sztywność ramy (brak dampera) i alu rama, która pracuje.

knt napisał/a:
Nie dobijajcie człowieka, oczywiście, że gdyby sam poskładał to wyszłoby taniej ale mogłoby się skończyć jak u niejakiego Bujakoto. Koszt przerobienia chyba przekroczyły dwukrotnie.
Zdjęcie sterownika
Obrazek



Hallo, hallo kolego KNT Co tutaj mnie mieszasz w te sprawy.

Masz 9 postów więc chyba mało wiesz o moim wątku i konstrukcji.
Co z tego że budowa wyszła 3-krotnie drożej, ale zdobytej nauki, doświadczenia i fun'u oraz wielu poznanych mega fantastycznych forumowiczów jakich dostarczyła mi budowa tej potwornie pechowej konstrukcji BEZ CENNA :)

Proszę mnie tutaj nie mieszać!
Nie wiem czy będąc na forum 32 razy spędzając 19 godzin byłbyś wstanie przeczytać mój wątek w całości!

Nie żałuje ANI ZŁOTÓWKI wydanej na budowę mojego ebajka!!!!!!


GiantTrance3KW napisał/a:
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i użytkowników wszelkich pojazdów elektrycznych.

Grzegorz.


O rzez w cztery litery!
To ja myślałem, że ja dużo pisze! Pobiłeś wszelkie rekordy :)

Latem miałem rower do przerobienia. Trwało to tak długo i było nie do wykonania, że po 3 miesiącach oddałem rower z powrotem uznając, że nie przerabiam rowerów na ebajki. Tym niech zajmie się TAS, wie co robi.
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

Ja nie przerabiam :P
Dość mam roboty jak codziennie mi dzwoni 30 ludków z prośbą o pomoc ze składaniem to właśnie tak pomagam :D
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
Ostatnio zmieniony przez tas Nie 15 Sty, 2017, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elektrotonus 
prezes
Łukasz R



Pomógł: 17 razy
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 820
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

Włos się na głowie jeży czytając cała historie pseudo firmy Pana T. Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego nikt mu nie zapłacił za źle wykonaną pracę, zarządał zwrotu za uszkodzone elementy roweru ? Wiem, że mamy jakieś poczucie przyzwoitości, honoru ale jak w oddanym do poprawki, naprawy czy modernizacji sprzęcie dochodzi do trwałego uszkodzenia elementu który był 100% sprawny to bez zastanowienia należy się rekompensata. Nawet jak nie ma gotówki na zwrot to niech odda coś ze swoich Lombardów jako zaliczkę na koszt odszkodowania. Może naiwnie myślę ale tak to widzę.

Przy ponowiłem prośbę przez FB o skomentowanie tego tematu przez Pana T. Post publiczny, poczekajmy na odzew.
 
 
dynamik 
brygadzista
dynamik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 295
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

No właśnie Tas , za długo spisz i dlatego nie przeabiasz jeszcze rowerów :mrgreen: - czasami myslę, że prościej ,taniej i bez problemów byłoby zlecać wszystko takim ludziom jak TAs (ginący gatunek). A tak poważnie , ponieważ ebajki to reczna robota i każdy jest inny, czasmi taniej jest kupić gotowca , niż złożyć samemu Jak napisał Eryk 1000, przeróbka/zrobienie, dopieszczenie wymaga ogromnego nakładu pracy, szkoda , że Ci co mają tą wiedzę opanowana , nie reklamują swojej roboty , tak jak robi to np. kolega Arek z akumulatorami. Przecież każdy kto "czuje blusa" w e-rowerach mógłby w czymś się specjalizować i robić tylko dobre , sprawdzone rzeczy.
_________________
tym piękniejszą otrzymasz odpowiedź, im mądrzejsze zadasz pytanie
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

Myślę, że tu nie ma co czekać na jakiekolwiek wyjaśnienia. Ten filmik wyjaśnia wszystko


Od razu widać, że ten człowiek kompletnie nie zna się na elektryce i nie ma pojęcia o co chodzi w lutowaniu :shock: No szok że takie osoby mają czelność nagrywać taki chłam i mówić że robią szkołę 'ebajków'....
 
 
dynamik 
brygadzista
dynamik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 295
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

No fakt z taka lutownicą do tych przekrojów to się raczej nie popisał , ale może zamiast robić reklamę negatywną , rób reklamę pozytywną dla siebie- nagrywaj roboty wykonane wzorowo.
_________________
tym piękniejszą otrzymasz odpowiedź, im mądrzejsze zadasz pytanie
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

Chciałoby się napisać "Dobra robota nie potrzebuje reklamy" :wink: natomiast prawda jest taka, że niestety ale potrzebuje lecz z głupiego powodu - jedynie aby uświadomić kupującego co jest dobre a co złe. Czasem coś nagrywam ale nie jest to dla publiki tylko dla poszczególnych kupujących aby mieli świadomość, że zrobili dobry wybór :smile:


//zobaczcie jak na filmiku skapuje mu cyna na akusy, dobrze ze robi z hardcase :lol:
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

Z tym lutowaniem, to masakra. Ja bym mu nic nie zlecił po tym filmiku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group