ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Odblokowane Sabvotony
Autor Wiadomość
DeeX 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 194
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 26 Sty, 2017   Odblokowane Sabvotony

Odblokowanie sabvotony na jutjubie widziałem już dawno. Wystarczyło mieć znajomości w fabryce...

Ale pierwszy raz widzę że sprzedają je w nieograniczonej ilości!

E.R.T. sprzedaje sterowniki które są odblokowane programowo i można walić do 200A z akku (200A !!!!!!!!!!!!!!!!!) i do 450A fazowego (450A jeszcze więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!).

Wersje do 14 i do 16kW!

Na stronie tylko sterownik 16kW, TUTAJ wersja 14kW i na napięcie 120V :lol:
 
 
PawLas
[Usunięty]

Wysłany: Śro 08 Lut, 2017   

Nie ma ich na YT, wie ktoś jak wygląda programowanie tych e.r.t.? Cena atrakcyjna.
 
 
DeeX 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 194
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 08 Lut, 2017   

YouTube poczytaj sobie komentarze. Najlepsze jest to że E.R.T. dowiedziało się o tych sterownikach właśnie w tym filmie :lol:

A programuje się normalnie pewnie tylko większe prądy możesz ustawić.
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 08 Lut, 2017   

Najnowsze Adaptto w standardzie mają po 180A z batki :razz:
 
 
PawLas
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

1 Adaptto = 5 ERT cenowo.
Czy ERT mają tryb samonauki? Ogólnie jak porównać je do sabvotonów jeśli chodzi o ilość funkcji programowalnych.
 
 
DeeX 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 194
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

Co do ceny to się zgadza ale zwróć uwagę do dodatkowy stuff od adaptto jak bms (przez który trochę amper musi przejść) i wyświetlacz.

Sam osobiście nie miałem adaptto w rękach ale patrząc na Plug and Play sabvotona to adaptto jest dużo w tyle.
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

PawLas napisał/a:

Czy ERT mają tryb samonauki? Ogólnie jak porównać je do sabvotonów jeśli chodzi o ilość funkcji programowalnych.


ERT to nazwa firmy, samonauki raczej nie posiada.
I co to porównywać? Sabvoton to sabvoton czy zablokowany czy nie funkcje będą te same.
 
 
PawLas
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

Zrobiłem na gt1500 :) 1500km. Silnik NC2806 10*6, 26". Fajnie wszystko działa z tym, że mam jedną górkę gdzie pod wiatr prędkość spada mi do 10-15km/h. Podjazd trwa ok 1 minuty, a obudowa silnika robi się gorąca: 70st. po paru minutach. Plan jest, żeby założyć 2 termiki na uzwojenia 150st. w szereg, podwoić przewody, zadać ferrofluid i może właśnie jakiś lepszy sterownik, który będzie hulał tak jak gt1500 powyżej 25km/h, a lepiej bedzie radził sobie na niskich prędkościach.
Przeczytałem ostatnio wszystkie 22 strony o Sabvotonie i dalej nie wiem czy warto. Jeden tak, drugi nie. Niech mi ktoś, proszę wprost napisze jak to jest. I co to jest ten ERT?
 
 
DeeX 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 194
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

Czytaj tylko i wylacznie wypowiedzi ludzi, ktorzy mieli sabvotona i adaptto.

A E.R.T to tak jak napisal atomek to firma z czesciami EV i nic wiecej. Maja w swojej ofercie sterowniki, ktore sa odblokowane programowo. W linku z filmem na YouTube w komentarzach jest napisane ze producent sabvotona sprzedawal odblokowane sterowniki po znajomosci lecz BEZ GWARANCJI na sabvotona. E.R.T. na produkt, ktory sprzedaje gwarancje dac musi...

Jesli jezdziles na GT'ku to kup i wystarczał to kup swyklego sabvotona bez pchania sie w adaptto. Z reszty, ktora miala by Tobie zostac z adatto kup sobie jakis lepszy sprzet- hamulcy czy coś takie
 
 
PawLas
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lut, 2017   

Dla mnie Adaptto zdecydowanie odpada. Tak jak mówisz szkoda kasy. Sabek fajny, ale sępie na trochę taniej i stąd ERT. Wygląda jednak, że Sabvoton jest już dogłębnie rozgryziony przez szanowne towarzystwo i popularny. Czy 72080 jest w pełni konfigurowalny pod instalacje 12, 14, 16S? Aktualnie mam 12S lipo, ale nie wiem, co przyniesie przyszłość i watownica, jak dojadę lipo'sy. Dzięki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group