ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sterownik 36v ok.350W-co polecicie?
Autor Wiadomość
seba55a 
początkujący


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 05 Kwi 2016
Posty: 44
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017   

Możesz podesłać jakieś parametry rowerów, które będą użytkować żona i córka?
Ten model: Yamaha XPC26 ?
 
 
tkoko 
prezes


Pomógł: 19 razy
Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 684
Skąd: Czechowice-Dz
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017   

Kajman napisał/a:
Tak mi to wygląda :( Szkoda, bo żona to sobie ustawi jakoś manetkę i ew dopedałuje (choć sam nie wiem jak to będzie w praktyce wyglądało),ale myślałem żeby córkę na dłuższe wycieczki puszczać na PAS znami, żeby nadążała i się nie męczyła za bardzo (dopiero od roku jeździ rowerem), ale to się chyba nie uda, szybciej kupię trupka rower z midem i tylko akusy w nim zrobię liion/lipo.


Nie wiem ile lat ma córka, ale moja wnuczka (8 lat) nie miała najmniejszych problemów z manetką i pedałowaniem, mimo że siadła na ten rower pierwszy raz. Jeżeli na hulajnodze jeżdżą z manetką bez problemu, to i z rowerem będzie podobnie. Warto jednak na początek ograniczyć wychylenie manetki (moc) bo przy podwyższonym napięciu rower osiągnie zapewne prędkość powyżej 30 km/godz.
 
 
Kajman 
prezes


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 717
Skąd: Bdg
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017   

Tak, rower to Yamaha XPC26, mamy tu kolegę na forum co to przewoltował toto na 36, dał sterownik zew, liiony i od 4 lat śmiga, spodobało mi się, a na forach niemieckich uważają tą konstrukcję za pancerną. Skoro na 36v bierze do 20-22A i żyje, to musi być dobrze.
Co do manetki i pedałowania, ciut się obawiam, ale trza będzie spróbować, oby jej fantazja po tatusiu nie poniosła ;) Rower ponoć zdolny jest do 40+km/h
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group