ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
HATAK 6kW
Autor Wiadomość
DeZir 
młodzik


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 59
Skąd: Pomiechówek
Wysłany: Pon 01 Maj, 2017   

Też nieźle. Znakiem tego ja ze swoim 4KW w skuterze nie mam szans z rowerem?, hmm :neutral: Co się panie porobiło na tym świecie ...
 
 
Eryk1000 
szef


Pomógł: 25 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 1119
Skąd: Wadowice
Wysłany: Pon 01 Maj, 2017   

Qs205 V3 chwilowo to więcej niż 6kW zniesie ;) ale nie ma co go katować
_________________
Jeżdżę na :

E-Giant Terrago

Viking Power 6000W +
 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Sob 20 Maj, 2017   

Jak zawsze plany zostały zmienione i z tyłu ląduję obręcz moto 19 do tego opona mitas-c19 70/100.
Myślę, że to już ostatnio zmiana jak dojdzie bocznik to wszystko trzeba składać do kupy i jeździć.
Dlaczego składanie swojego bajka trwa najdłużej a inne moje konstrukcję już szaleją po górach.
_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
maran_hand 
dyrektor



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 01 Lut 2015
Posty: 459
Skąd: Warszawa-Sadyba
Wysłany: Sob 20 Maj, 2017   

Zastanawiałem się ostatnio czemu tak mało na forum o oponach Mitas ? Sam użytkuje Mitas H-01 bieżnik na ulicę, (H-02 kostka w lekki teren) i nie sposób ich w żaden sposób zniszczyć, zużyć. Dodatkowo metalowy oplot rantów gwarantuje bezpieczeństwo i możliwość jechania bez powietrza. Co prawda nigdy nie przebiłem ale na próbę spuściłem powietrze i dało radę jechać, opona była nadal sztywna. Przystępna cena i dostępność w różnych rozmiarach. Na minus ciężar ale przeciez przy mocnym silniku i aku nie ma to wielkiego znaczenia.
_________________
🔋 3,5 sztuki ;) 🔌 - https://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=6828
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=3860 http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=5181
 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Sob 20 Maj, 2017   

Celowałem coś pancernego z bieżnikiem terenowym i kupiłem oponę mitas. Na zlocie ktoś chyba miał mitasa, ale już nie pamietam kto. Dojdzie za parę dni to zrobię zdjęcia jak to wygląda.
_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
Tomek 
brygadzista



Pomógł: 9 razy
Wiek: 27
Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 268
Skąd: Bralin
Wysłany: Nie 21 Maj, 2017   

Sebastian miał mitas c-19 i dawał rade nawet na laciu w lesie. Ogólnie jest bardzo dużo dobrych opinii o mitasach i wielu uważa je za najlepsze a c-19 za najlepszą crossowo :!: Sam ją chciałem kupić ale ostatecznie padło na heidenau :wink:
_________________
Jeżdzę na RAGE http://forum.arbiter.pl/v...p?p=83403#83403
 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Wto 30 Maj, 2017   

Idę na upartego i do ramy falcon włożę aku 20s14p sabvoton, bms i przetwornicę. Tutaj nie ma problemu dużo osób tak jeździ. Jednak mam ev computer i kupiłem duży bocznik na 100a(w najgorszym wypadku zmienię na rezystor pomiarowy jak w pikaczu.) Jednak udało się zmieścić nad bms przetwornicę do której jest przymocowany bocznik i w dodatku przetwornice dc dc boost do lampek. Jest ciasno i tutaj mam obawy czy czasem coś się nie zewrze przy jeździe po terenie. Nie wygląda to za ładnie, ale to rower dla mnie a nie dla klienta gdzie wygląd się liczy najbardziej.

Najlepsze jest to że wszystko wchodzi tak na styk i nawet nie dając opasek zaciskowych wszystko się trzyma. Oczywiście opasek nawale sporo, gdyż nie jestem pewny co się stanie w czasie jazdy. Mam nadzieje, że nie spalę bajka:D



Fotka jak wygląda wszystko na sucho włożone. Tutaj nie wygląda to źle, ale po zabezpieczeniu wszystkiego i dodaniu jeszcze przetowrnicy od lampek nie ma miejsca na nic.



Fotka bocznika i przetwornicy spiętej razem, od izolowanej mylarem i kaptonem

_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 30 Maj, 2017   

Bms bedzie miał jak oddawać ciepło, nie zagotuje się ? Też będę miał rzeźbę z tym bmsem i przetwornicą. Złącza na przewody balansujące będą w miejscu górnej, małej pokrywy ramy. Trzeba będzie ja na maxa uszczelnić bo jedna kropla i kaplica :)
 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Wto 30 Maj, 2017   

Bms 150a, więc ma zapas a nie będę brał więcej niż 80a. Niestety złącza od bms są od razu pod pokrywą więc, miejsce wrażliwe na wodę. Bms ma termistor także, jak coś to odłączy zasilanie. Dałbym czujnik temp do niego, ale juz mam tyle tego włożone w ramę, że nie ma gdzie podłączyć. Akus 3 czujniki. sterownik jeden, silnik jeden,. Myślę, że wystarczy.
_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
Eryk1000 
szef


Pomógł: 25 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 1119
Skąd: Wadowice
Wysłany: Wto 30 Maj, 2017   

Ja falcona chciałem ze względu na mega przestrzeń w ramie, jak przyszło co do czego to znowu ciasno :D
_________________
Jeżdżę na :

E-Giant Terrago

Viking Power 6000W +
 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Czw 01 Cze, 2017   

Opona przednia Vuelta 24x3.0 i tylnia mitas 70/100 19cali c-19 gotowa. Także, będzie trzeba uruchamiać bestię, gdyż ciągnie się to wszystko już długo.

_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
Tomas 
szef


Pomógł: 20 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 1740
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 01 Cze, 2017   

Ale kostka wow.

Fajna oponka ale stricte w teren. Myślę że może nieźle "pływać " na boki na asfalcie.
 
 
Tomek 
brygadzista



Pomógł: 9 razy
Wiek: 27
Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 268
Skąd: Bralin
Wysłany: Czw 01 Cze, 2017   

Ten mitas robi wrażenie, na żywo jeszcze większe. Kurcze 2 takie na przód i tył i wszędzie wjedziesz, i po wszystkim :D Jak odpalisz pochwal się właśnie jak z nią na asfalcie czy nie robi jakiś kosmicznych oporów czy newralgicznej przyczepności :mrgreen:
_________________
Jeżdzę na RAGE http://forum.arbiter.pl/v...p?p=83403#83403
 
 
ap0f1s 
prezes


Pomógł: 15 razy
Wiek: 36
Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 757
Skąd: Kęty
Wysłany: Śro 28 Cze, 2017   

Dla zainteresowanych ev computerem instrukcja najnowszej wersji. Zdjęcia jak to wygląda z ekranem oled umieszczę poźniej.

https://drive.google.com/file/d/0B8-q8d_bBp1GSXhURWZJaFJQWUU/view?usp=sharing
_________________
Kilka moich konstrukcji:Gordon 6kW (Adaptto)
Hatak 6kW (Sabvoton)
Kross level a6 3kw
 
 
Mobil 
prezes


Pomógł: 5 razy
Wiek: 104
Dołączył: 21 Wrz 2015
Posty: 656
Wysłany: Śro 28 Cze, 2017   

Dostałeś już swojego? Ja musze czekać jeszcze 2tygodnie a męcze Artura od marca chyba :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group