ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
skutery elektryczne do kupienia
Autor Wiadomość
Darek
Gość
Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   skutery elektryczne do kupienia

Znalazlem ciekawy skuter elektryczny na allegro oto link:
http://www.otomoto.pl/ind...show&id=M150038
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

Jest ok i cena rozsądna, tylko mam wątpliwości czy sam fakt posiadania przez toto pedałów przekona panów w niebieskich mundurkach, że to rower a nie motorower
 
 
Darek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

Tu podaje linka do naspnego skutera elektrycznego
http://www.elektroskutery.pl/go/_info/?
id=256&sess_id=77384038027a07bffed11018d607c66c
 
 
Darek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

Przepraszam za mala pomylke tu macie wlasciwy link: http://www.elektroskutery...ed11018d607c66c
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

Gdyby wierzyć podawanym parametrom to ten hamerykański jest jednak ciekawszy. Fajny jest pomysł tego mini-harleya, tylko wykonanie jakby tandetne. Ale problem przy każdym ten sam - duże ryzyko przy jeździe po drogach publicznych
 
 
Użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

No ja widzialem juz te strone i gdzies ceny widzialem tych 4 kolowych skuterkow ktore byly astronomicznie wysokie w stosunku do kosztów wykonania a juz naa pewno wysokie jezeli chodzi o zakup coschyba ok 6 - 7 tys zl..... Ale widzialem babke na takim skuterku na prad na 4 kólkach :) Na alllegro uzywane byly po ok 2500 zl
 
 
Dawid M
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2006   

u ja narzie mam zastuj w rowerze elektrycznym ale dla mnie najlepsza jest hulajnoga elektryczna własnej produkcji z 400w a taki skuter to chyba ma baterie litową bo na żelach 45km na 3x10ah 12v i silnik 12v to troche niewiarygodne
 
 
Natanoj 
kierownik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 314
Skąd: Małopolskie
Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

A co sądzicie o tych skuterach: http://www.e-scooter.net.pl/
, mnie zwłaszcza podoba sie ten
E:\[JON]\obrazki\Modele i Projekty\s_045g_2.jpg
 
 
Gość

Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

Przepraszam żle dodoałem obrazek oto skuter który mi się podoba:
 
 
Natanoj 
kierownik



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 314
Skąd: Małopolskie
Wysłany: Sob 01 Kwi, 2006   

Jak myślicie trudno będzie coś takiego zrobić samemu? I ile by mniej więcej kosztowało zrobienie tego samemu :?:
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 09 Kwi, 2006   

CO sadzicie o tym skuterku
http://www.allegro.pl/ite..._w_polsce_.html

taki sam jak z pierwszego posta - cena 900PLN

Widzialem skuter w cenie 1200pln w carefour - ale tandeta. W zasadzie to wszystkie czesci były tak marne ze raczej nie byłoby co z niego wykorzystywac.
ten skuterek wyglada solidniej - jest nawet ładny
 
 
Darek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

Moj tatko wlasnie taki skuterek kupil. Jest naprawde ładny i fajny.Jak ktos chce porozmawiać zapraszam na gg :) .Moje gg 3539441.
 
 
Użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

no to pochwal sie publicznie co on moze jakie ogiagi jaki zasieg jakie przyspieszenia ? czy warto ? itd ?

Tak sie jeszcze zastanawiam czy nie dalo by sie silnika z tego skuterka zaadaptowac do roweru..... sporo przeróbek ale daloby rade, trzebaby wziasc obręcze rowerowe i przyspawac do szprych tylnego kola, dosztukowac jeszcze szprychy bo to kolo jest male a w rowerze ma 26 cali i silnik ma tez miejsce na zebatke, moze daloby sie jakos wielotryb zainstalowac (wolnobieg 6 rzedowy)

w Ekonapedy kolo z calym osprzetem bez akumulatorów 1200 zl tylne. A tu mam y jeszcze kupe czesci ktore mozemy sprzedac np akumulatory żelowe kolo obudowe iinne bajery rowery, tak ze jak by sprzedac co sie da to okaze sie ze mamy silnik zo sprzetem za jakies 500 zl czyli tylko dorobic obrecz rowerowa i mozna jezdzic, ktos zapyta po co skoro mamy skuter no po to ze rower ma pedaly ktorych sie normalnie uzywa skuter tez ma ale ja sobiejakosn ie wyobrazam jechania na skuterze pedalujac smiesznie by to wygladalo.
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

A po czym Dawid wnosisz, że to ma silnik wbudowany w koło? Po prawej stronie jest łańcuch, który może przenosić też napęd z silnika. Piasta jest istotnie wielka, ale to moze tylko za sprawą hamulca bębnowego
 
 
Użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

bo widze a widze bo mam 2 oczy w glowie jak by tego bylo malo to jeszcze okulary mam :) po prostu kojazefakty identyczne piasty mozna kupic luzem sa to miasty z silnikiem, ale luzem sie nie oplaca, łancuch jest tylko do pedałów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group