ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy sterownik 45A 18 mosfet , czy aby na pewno sinus ?
Autor Wiadomość
dragon2224 
początkujący


Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 23
Skąd: Dublin
Wysłany: Wto 20 Sie, 2019   Nowy sterownik 45A 18 mosfet , czy aby na pewno sinus ?

Wlasnie przyszedł mi sterownik 45A, 18 mosfet z chin. Czy jest ktoś w stanie potwierdzić, że jest on sinusoidalny ? Nie mogę nic znaleść po jego oznaczeniach. Pytałem sprzedawcy i twierdzi, że tak, jednak ma w ofercie również sterowniki tzw. Dual Mode , i wolałbym mieć pewność przed zmianą kostek. Jeśli nie jest, to chciałbym go wymienić. Po podłączeniu od razu będzie wiadomo, jednak nie wiem czy reklamacja bedzie mozliwa. Model to :KT48svprk-sjt02L
Dzięki bardzo.

https://ibb.co/NWJ7d5m

upload
 
 
damian9413 
początkujący


Dołączył: 03 Cze 2018
Posty: 27
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 20 Sie, 2019   

Daj znać jak się sprawuje ten sterownik bo też chciałem kupić
 
 
noel841106 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Maj 2018
Posty: 137
Skąd: B-stok
Wysłany: Śro 21 Sie, 2019   

Kupiłem niedawno na alliexpress podobny sterownik. Etykieta podobna, ale trochę inne oznaczenia. Jest napis RisunMotor, kt36/48svpxx i coś tam dalej. Czy to sinus...? Wcześniej miałem blokowy i ten jak się rusza delikatnie to do 50w poboru mocy z baterii pracuje jak trapez. Tak samo głośno jak blokowy. Ale po przekręceniu manetki mocniej już te "terkotanie" mocno cichnie. Praktycznie znika, ale wibracje ramy dalej występują. Choć są mniejsze niż na blokowym. Na wyczucie jakieś dwa razy mniejsze. Obecnie więc w pewnym zakresie prędkości (częstotliwość rezonansowa) jak przekręcę manetkę odpowiednio mocno to czuję i słyszę wibracje ramy, a nie silnika. Sinus więc bez wątpienia, ale mam też inny sterownik, który ma takie oznaczenia, że google kompletnie nic nie znajduje. Jakiś noname. I jest też sinus, ale na nim cisza jest kompletna. W każdym zakresie prędkości i obciążeń. Więc jest jakby bardziej sinusoidalny. (tak, też nie wiedziałem, że tak można).
Do tych sterowników jest otwarte oprogramowanie, które daje bardzo wiele zmian na lepsze, ale jeszcze go nie wgrywałem i nie wiem czy w ogóle będę, bo obecna praca silnika jest dla mnie już akceptowalna.
https://opensourceebikefirmware.bitbucket.io/
 
 
chudybws 
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2019
Posty: 1
Skąd: Wieruszów
Wysłany: Wto 27 Sie, 2019   

KT raczej nie wychodziły blokowe na 45A. Max chyba 35A wersja była.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group