ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Kona Nunu-pierwsza elektryfikacja ever ;)
Autor Wiadomość
Inc0 
prezes


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 593
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 23 Paź, 2019   

wibi zanim sie wypowiesz zadbaj o swoja wiedze w temacie zanim zaczniesz brnąc w obronę przegranej sprawy . Czytanie ze zrozumieniem to program szkoły podstawowej wiec czytaj ze zrozumieniem pisze wyraźnie że łąńcuch dedykowany do e-bike specjalnie wzmacniany miał 1000km przebiegu gdy pekł po drugie w watku jest zaznaczone że kol leszcz zmienił naped na bardziej pancerny 7rz by ewentualność zerwania łańcucha nie stała sie pewnikiem ,oraz by zminimalizować koszty zakupu "części zamiennych "
wibi napisał/a:
Kol. "leszcz" jak mi się wydaje do tej pory jeździ na MIDzie i ani myśli o wymianie na tak przez ciebie "demonizowanego"HUBa,
a tu mamy "perełke wibiego" jak widać wibi po pierwsze nie rozumie co oznacza słowo demonizować a nawet jesli to czemu mi przypisuje demonizowanie huba skoro sam to robi przy każdej okazji nazywając go
wibi napisał/a:
dziwolongiem
i
wibi napisał/a:
"monstrum"
...bez komentarza :lol: btw co do upodobań kolegi leszcza to wibi masz informacje lekko nieświeże :P otóż leszcz sprzedał zestaw bafanga z powodów które przytoczyłem w tym temacie a ktorym tak twardo zaprzeczasz ty i twój dwór , cały obecny sezon przejezdził na:
leszcz napisał/a:
Silnik w kole MXUS 30H 7x9 z nexun.pl, V-max 45km/h. Bez przekładniowy - cichy, a właściwie bezgłośny, bez trybów, robi 30tys. km bez serwisu. Nie zużywa napędu i nie wygina wahacza jak midy.

leszcz napisał/a:
Wolnobieżny silnik (nawój 7x9) robi super robotę w tym rowerze.
Poza całkowicie cichą pracą silnika ma duży moment obrotowy przy niższych prędkościach - wjechałem nim wszędzie gdzie tylko wjeżdżałem zwykłym rowerem. Wzniesienia 15% robi 30km/h.
W drugą stronę - hamowanie silnikiem jest mocniejsze niż w silnikach z szybszym nawojem (10x6). Przy spokojnej jeździe (do pracy) praktycznie nie dotykasz hamulców.
Cichość, moc i hamowanie!
obecnie leszcz wraca do analoga i rower z tej sławnej fotografii z hubem jest do kupienia tak tylko do twojej informacji gdybys wibi chciał pojezdzic czymś co ma moc dawania frajdy na wyzszym/innym poziomie niz mid :P

Opinia człowieka który zrobił duuuzo km na midzie i nie mniej na hubie DD pewnie cie nie przekona ale to nawet lepiej przynajmniej mam niezły ubaw https://i.gifer.com/P6KB.gif
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group