ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Charytatywny E-Simson
Autor Wiadomość
gamzaj 
początkujący


Dołączył: 26 Gru 2019
Posty: 9
Skąd: Puławy
Wysłany: Pon 20 Sty, 2020   Charytatywny E-Simson

Cześć wszystkim. Jeżeli piszę w złym dziale lub w ogóle złym forum to przepraszam. Od dawna mam w głowie projekt elektryfikacji Simsona S51. Ale doszedłem do wniosku, że stworzenie go i posiadanie nie przyniesie zbyt dużej radości. Większa radość i satysfakcja będzie jeśli pieniądze ze sprzedaży mogą komuś pomóc. Dlatego zachęcam (nikomu nie każe) do zajrzenia na moją zbiórkę. Tak znajdziecie wiecej informacji . Link do zrzutki. https://zrzutka.pl/brf4su
Pozdrawiam.
 
 
Arbiter 
Administrator
Założyciel forum, administrator


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Lut 2006
Posty: 936
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 21 Sty, 2020   

Żebranie to ogólnie nie jest najlepszy pomysł. Jak chcesz robić konstrukcję warto zarobić samemu środki zamiast żebrać co jest słabe
 
 
wesmar 
stażysta
wesmar


Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 114
Skąd: W-wa
Wysłany: Pią 14 Maj, 2021   Re: Charytatywny E-Simson

gamzaj napisał/a:
Cześć wszystkim. Jeżeli piszę w złym dziale lub w ogóle złym forum to przepraszam. Od dawna mam w głowie projekt elektryfikacji Simsona S51. Ale doszedłem do wniosku, że stworzenie go i posiadanie nie przyniesie zbyt dużej radości. Większa radość i satysfakcja będzie jeśli pieniądze ze sprzedaży mogą komuś pomóc. Dlatego zachęcam (nikomu nie każe) do zajrzenia na moją zbiórkę. Tak znajdziecie wiecej informacji . Link do zrzutki. https://zrzutka.pl/brf4su
Pozdrawiam.

Na tym forum uczymy się pracowitości i jeżeli kogoś o coś prosimy to o pomoc merytoryczną. Żebrać nie powinieneś będąc w dużej mierze zdrowym człowiekiem który może jeździć. Ostatecznie rób to na FB, albo zarób pieniążki w jakikolwiek sposób co będzie szybsze, sprawniejsze i przysporzy Ci masę radości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group