ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
BAFANG RM G020 250W 45nm
Autor Wiadomość
Filippo1934 
początkujący
Filippo1934


Dołączył: 17 Wrz 2020
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 17 Wrz, 2020   BAFANG RM G020 250W 45nm

Witam,

tydzień temu dzięki okazyjnej cenie zdecydowałem się na zakup roweru elektrycznego Indiana E-MTB 1.0 M. Znalazłem go w popularnej sieci sklepów z elektroniką za 3119 zł przeceniony bodajże z 4200 zł. Rower pierwszego dnia zrobił na mnie wrażenie korzystałem z trybu ECO (1), ale zaczęło mi brakować w nim siły na podjazdach (liczyłem na większą pomoc). Następnego dnia próbowałem jazdy na trybie POWER (3) i teraz śmiało mogę powiedzieć, że jestem prawie w 100 % usatysfakcjonowany. Jedyny mankament to oczywiście prędkość, rower wspiera nas do prędkości 24-25 km/h, fajnie by było gdyby na ostatnim trybie dawał radę osiągnąć te 30 km/h. Pytanie czy ktoś ma taki rower ewentualnie miał styczność z takim silnikiem i próbował coś przy nim majsterkować ewentualnie, gdzie szukać pomocy przy lekkim tuningu. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie tego modelu mogę śmiało podzielić się swoimi wrażeniami.
 
 
andypip 
prezes


Pomógł: 50 razy
Wiek: 63
Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 641
Skąd: Legnica
Wysłany: Wto 06 Paź, 2020   

Gratuluję zakupu :smile:
Próbowałeś wejść w ustawienia serwisowe - jednocześnie wcisnięty plus i minus. nie ma tam możliwości zwiekszenia prędkości? ew. może zmiana rozmiaru koła poprawi ci osiagi. licznik będzie przekłamywał ale liczy się wiatr we włosach, komary w zębach :grin:
_________________
Starość to stan umysłu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group