ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam rower elektryczny na 26" z aku 13S5P na VTC5A
Autor Wiadomość
Cruiser 
brygadzista


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 277
Skąd: Lipsko
Wysłany: Sob 16 Maj, 2020   Sprzedam rower elektryczny na 26" z aku 13S5P na VTC5A

Witam ,postanowiłem sprzedać mój rowery zbudowany jakiś czas temu.Rower był składany X lat temu w sklepie Harfa-Harryson podajże we Wrocławiu z dobrej klasy podzespołów ,jest naklejka firmowa na ramie.Dojeżdżałem nim do pracy lecz zmieniłem ją i obecnie go nie używam a szkoda żeby się marnował i blokował miejsce w piwnicy która i tak już jest bardzo mała :-)Zasięg to około 50km a prędkość max to również około 50km/h.

Od strony samego roweru:

-Rama ma rozmiar M ,fajna i lekka

-Koła 26 cali na aluminiowych obręczach i jeszcze całkiem dobrych oponach ,piasty shimano dobrej klasy ,nie dawno je smarowałem

-Hamulce v-break dobrej klasy ,świetnie hamują ,jestem z nich mega zadowolony choć można by już zmienić im okładziny ale to groszowe sprawy

-Amortyzator to Rock Shox Pilot AIR ,fajny amorek powietrzny ,lagi fajne nie porysowane ,ogólnie amorek zrobiony jeszcze z tych bardzo wytrzymałych materiałów ,nie to co teraz ,jakiś czas temu wymieniłem w nim uszczelki przeciw kurzowe i zrobiłem serwis ,na moją małą wagę wyciągnąłem z niego sprężynę (dodaję ją oczywiście) i nabijam go tylko samym powietrzem.Można zajrzeć tylko tłumienia olejowego ponieważ pokrętło już się nie zawsze załapuje ale to też pierdoła

-Reszta korba ,pedały itp też w dobrej kondycji

Od strony elektrycznej:


-Silnik Bionx ,już legendarny można by rzec :-) Świetna kanadyjska konstrukcja ,przerobiony na zew sterownik ,lekki i mocny.

-Sterownik to gt800w na 35A ,z tymi parametrami świetnie sobie radzi z tym silnikiem

-Akumulator to standardowy bidon ,zrobiony na nowych VTC5A w konfiguracji 13s5p z bmsem 40 lub 50A już dokładnie nie pamiętam ,świetnie się sprawdza z resztą konfiguracji i miał bardzo lekkie życie ponieważ robiłem na nim dziennie 5-6km dojeżdżając spokojnie do pracy i ładowałem go raz w tygodniu.Zasięg realny to pewnie jakieś 50km ,przyznam szczerze że nigdy tego za bardzo nie sprawdzałem i po prostu ładowałem go przeważnie w soboty w pracy.Cykli ładowania będzie miał koło 100 także jego pojemność spadnie dopiero po kilku set cyklach.Może by tylko wymienić w nim przewody na jakieś grubsze ale z tymi również nie było nigdy problemów ,są ze starek pralki :-)

-Manetka jest zwykła bez stacyjki która jest w torbie razem ze sterownikiem.Jest to trochę prowizorka ale tak dobrze działała że nie ruszałem tego ,jestem z tych że jak coś dobrze działa to nic z tym nie robię :-) Przewody do silnika można by ubrać w termokurcz ale izolacja świetnie się sprawdziła i tak zostawiłem :-)

-Ładowarka jest standardowa ,przerobiona z 58v ,szybko i sprawnie ładuje.


Podsumowując ,rower jest w dobrej kondycji ,posłuży jeszcze komuś masę czasu.Wszystkie podzespoły to stary dobry sprzęt z tych co jak rozbierzesz i nasmarujesz to będą śmigać wieki.Wymaga wymiany paru pierdołek i dopieszczenia przez nowego właściciela ,może wymiana na manetkę ze stacyjką i voltomierzem za parę dyszek ,wymiany lewej rączki bo dla mnie jest trochę zbyt cienka etc.Dorzucę do niego stare siodełko ,sprężynę do amorka i wszystkie pierdołki jakie znajdę ,mam chyba nawet drugi mostek do kierownicy.

Cena jaką za niego chcę to 2499zł + KW ,ewentualnie mogę zamienić się za jakiegoś fajnego fulla bo akurat kolega szuka :-) .Może być droższy z dopłata z mojej strony.Może być też jakiś telefon dobrej klasy :-)Więcej zdjęć roweru pod linkiem.

https://drive.google.com/drive/folders/1sombV0xqqC-CYNEcf5fcmuRuTrs2b9U3?usp=sharing


Pozdrawiam serdecznie

IMG_2634.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 483 raz(y) 5,75 MB

IMG_2633.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 255 raz(y) 5,31 MB

IMG_2632.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 239 raz(y) 2,77 MB

IMG_2631.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 220 raz(y) 3,22 MB

IMG_2629.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 253 raz(y) 4,42 MB

IMG_2628.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 232 raz(y) 4,4 MB

IMG_2627.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 248 raz(y) 4,67 MB

IMG_2626.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 224 raz(y) 3,59 MB

IMG_2625.jpg
Pobierz Plik ściągnięto 318 raz(y) 5,67 MB

 
 
Cruiser 
brygadzista


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 277
Skąd: Lipsko
Wysłany: Sob 23 Maj, 2020   

Nowa cena 2199zł
 
 
Cruiser 
brygadzista


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 277
Skąd: Lipsko
Wysłany: Śro 10 Cze, 2020   

Nowa cena 2149zł
 
 
alfaton 
początkujący
alfaton


Wiek: 51
Dołączył: 01 Maj 2014
Posty: 14
Skąd: Zabrze
Wysłany: Śro 10 Cze, 2020   

Spróbuj na allegro i olx :)
_________________
Elekryczna Fabia Kombi 30kw/15kWh & Prius Plug-in 2Gen 10kWh
 
 
Cruiser 
brygadzista


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 277
Skąd: Lipsko
Wysłany: Czw 25 Cze, 2020   

1999zł + kw
 
 
Cruiser 
brygadzista


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 277
Skąd: Lipsko
Wysłany: Wto 07 Lip, 2020   

Sprzedany ,nie aktualne :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group