ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Rower Full z przezwajanym QS 205, Aku 16s10p Nowe Sanyo GA !
Autor Wiadomość
Cruiser 
brygadzista


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 277
Skąd: Lipsko
Wysłany: Nie 03 Kwi, 2022   Rower Full z przezwajanym QS 205, Aku 16s10p Nowe Sanyo GA !

Witam do sprzedania mam swojego fulla którego ostatnio zbudowałem. Jest w świetnym stanie technicznym, wymaga jedynie dokończenia lub modyfikacji skrzynki. Rowerem zrobiłem ze 400km może mniej bo szybko trafiła się okazja do zakupu Sur-rona i zająłem się nim. Rower budowałem dla siebie i na niczym nie oszczędzałem.


Link do zdjęć w dysku google:

https://drive.google.com/drive/folders/1SI-H99Fxwznq9O_D4lzvBDQYH5PpI2Zi?usp=sharing

Rower zbudowany jest z:

-Rama UNIVEGA z bardzo lekkiego stopu aluminium ( Wymienione wszystkie łożyska w wahaczu oraz główki ramy)

-Koło przód 26 cali piasta na nowych łożyskach maszynowych, obręcz i szprychy też wysoka półka, nowa opona Conti Cros King i dętka

-Koło tylne to przewinięty przez znanego tunera Rafała Em qs205 zapleciony w 24 cale na obręczy dartmor (druga obręcz zapasowa nowa) i grubszych szprychach. Dwie nowe opony (jedna jako zapasowa)Schwalbe Big Roller z nową dętką.

-Amortyzator przód to Rock Shock Reba Dual Air po serwisie w super stanie, obie komory szczelne, wszystkie regulacje działają + blokada na kierownicy

-Damper to Manitou Radium RL też Dual Air i również po serwisie i świetnej kondycji. Dodatkowo dorobiłem mu zawór do łatwego pompowania bo oryginał to był porażka.

-Przerzutki To Sram X-9 również po serwisie, wymagają tylko regulacji po zamontowaniu silnika inne rozstaw itp

-Hamulce to Hayesy chyba model Ryde fajne duże tłoczki i bardzo dobrze hamują. Dodatkowo przewody są w oplocie. Dorzucę też 2 parę hamulców, nowe klocki i co tylko mi z części innych zostało

-Akumulator, 16s10p na nowych Sanyo GA grzanym Kweldem na czystym niklu i koszykach ze znanego sklepu AVT.pl z bmsem 60A. Obłożony został szkłem epoksydowym i owinięty taśma tesa. Robiłem na nim lekko 100km Dorzucał ładowarkę od sur-rona 10A bo akurat też jest 16s.

-Sterownik to Kelly 7212s, fajny mały wariat podaje w peaku max 120A

-Skrzynka spawana z aluminium zanitowana dibondem, robiłem to 1 raz także nie wyszła jak fabryczna ale spełnia swoje zadanie. Można by było ją trochę poprawić lub po prostu zamówić inną lub wydrukować np. Jest do niej dekiel dopasowany i ja po prostu kleiłem go taśmą bezbarwną bo i tak tam się nie zagląda po regulacji już. W planach oczywiście było zamykanie itp ale jak kupiłem sur-rona to już nie było czasu. Akurat jest czas do sezonu to ktoś sobie już dopracuje ją jak chce.


Reszta mniej ważnym rzeczy jest widoczna na zdjęciach. Wszystko jest albo w super stanie albo odnowione. Za rowerek chciałbym 5800zł W rozliczeniu mogę przyjąć ogniwa Sony vtc5a, Samsungi 35e i inne topowe modele lub coś innego co komuś zalega i jest równie wartościowe. Odbiór tylko osobisty z racji braku czas na pakowanie go, logistykę itp a rowerek do każdego większego samochodu się zmieści. Kontakt najlepiej pw.


Pozdrawiam serdecznie
 
 
Cruiser 
brygadzista


Wiek: 31
Dołączył: 23 Lip 2017
Posty: 277
Skąd: Lipsko
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2022   

Sprzedany
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group