ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Punkt ładowania EV w Manufakturze w Łodzi
Autor Wiadomość
highend 
stażysta
Leaf Driver



Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 187
Skąd: BIELSKO-BIAŁA/TYCHY
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   

w katowicach są dwa punkty (słyszałem, że trzy?) MARR SA

jeden przy Alei Korfantego niedaleko Spodka i drugi przy ul.Francuskiej w pobliżu węzła Autostrady A4.

dokładnej lokalizacji nie znam, ale tam podjadę i spisze dane GPS to podam na mapie google - bo nijak tego nie można znaleźć (dokładnej lokalizacji)

prawdopodobnie na korfantego to jest to:

+50° 15' 56.59", +19° 1' 25.29" (wpiszcie to w mapę google)
 
 
eneuro
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Wrz, 2012   

highend napisał/a:
w katowicach są dwa punkty (słyszałem, że trzy?) MARR SA

No właśnie że pod tym skrótem różne firmy się kryją.
Akurta Mielecki MARR ma stronę marr.com.pl .

Ale już bez mała się pomyliłem i wpisując marr.pl to już... Małopolska ajencja.. itd. itp....

A kurat nie miałem GPSa dzisiaj ale jak bedę miał listę tych punktów w Mielcu to je nawiedzę i może by spróbować do Google Earth to jakoś wrzucić... skoro na ecomoto.info nie można nie swoich dodawać... do sprawdzenia jak, bo nie robiłem tego jeszcze, za to wiem że jak włączę logowanie trasy w moim smartphonie tego Solar GPSa bezprzewodowego, to po zaimportowaniu do Goggle Earth normalnie jako punkt-wystarczy postać chwilę kilkadziesiąt sekund i najlepiej jak GPS srednie wartości z tego poda jest dokładniej- to można zapisać później na dysku, czy wysłać komuś, albo gdzieś na stronie wrzucić na forum do pobrania i wtedy pobierasz taki plik KML (w takim formacie trzeba zapisać) z miast miejsc które Cię interesują i ładnie są zaznaczone w Google Earth...
Jak są znane współrzedne GPS to taki KML można spreparować...
W wątku o słupkach EV może w jednym miejscu by to trzymać jakoś, twedy inni jak trafią na to z okolicy to też jakąś presję będą wywierać jak będą wiedzieć kogo naciskać :D

BTW: Później patrzysz...na zapisy starych tras i widzisz, że byłeś b. blisko tam wiele razy gdzie jest ten "punkt EV", ale tak to jest niewodoczne, że bardziej byś pomyslał, że ten słupek EV to... parkometr a nie "dawca" prądu :D
I Coś cię trafia, że mimo iż obok kilka naście metrów dalej jest ścieżka "rowerowa", którą dzisiaj po 15ej chyba dziesiątki rowerów z pracy jechało... ale żaden z EV, tylko po robocie ludzie i tak pedałują zawzięcie... żenada ;)
 
 
mar56 
dyrektor


Pomógł: 4 razy
Wiek: 67
Dołączył: 15 Lut 2011
Posty: 443
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 21 Gru, 2013   

:mad: Z przykrością to piszę,niestety punkt ładowania w Manufakturze głośno otwarty,po cichu został zdemontowany.Czyżby jeszcze nie dojrzeliśmy do poważniejszej eksploatacji samochodów EV?
_________________
zrób sobie ebikea,źycie to nie bajka
Ukradł rower, jemu ukradziono - co za różnica: jest zamieszany...
 
 
Saku 
dyrektor



Wiek: 35
Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 400
Skąd: SWDN
Wysłany: Wto 24 Gru, 2013   

Dojrzelismy ale tu raczej chodzi o cos innego :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group