ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
Złącza
Autor Wiadomość
rymi
początkujący


Dołączył: 20 Maj 2012
Posty: 43
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2012   Złącza

Ponieważ potopiły mi się wtyczki w moim sterowniku od Trotter 500W szukam złącz, aby je powymieniać.

Szukałem czegoś rozsądnego na TME, ale nigdy nie miałem potrzeby zakupu złącz i gubię się w tym wszystkim. Albo są za duże gabarytowo albo można kupić minimum 20sztuk, a styków np. 20tyś [sic!]

Kupiłem wcześniej już kostki ISO od radia samochodowego, ale okazały się za duże i nie przejdą przez otwór w torbie na akumulatory jaką dają do Trotter.

Może ktoś jest w tym biegły i by mi pomógł.

Właściwie to chyba tak naprawdę potrzebuje już tylko złącza 5 pin do czujników halla, bo reszte zdecydowałem się polutować na stałe [silnik chcę mieć łatwo demontowalny od całego roweru - złącza prądowe silnika już wcześniej przerobiłem na Andersony]. No i chyba jeszcze 3 pin od manetki gazu.
 
 
WojtekErnest 
szef


Pomógł: 78 razy
Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 3453
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Wrz, 2012   Re: Złącza

rymi napisał/a:
Ponieważ potopiły mi się wtyczki w moim sterowniku od Trotter 500W szukam złącz, aby je powymieniać.
....

Właściwie to chyba tak naprawdę potrzebuje już tylko złącza 5 pin do czujników halla, bo reszte zdecydowałem się polutować na stałe [silnik chcę mieć łatwo demontowalny od całego roweru - złącza prądowe silnika już wcześniej przerobiłem na Andersony]. No i chyba jeszcze 3 pin od manetki gazu.


A te Ci nie pasują : http://forum.arbiter.pl/v...p?p=26192#26192
_________________
Użytkownik składaka Kross/Grand Ametyst 24 cale, zasil. 42 V-600 W oraz Bora 602 INTERBIKE
http://forum.arbiter.pl/viewtopic.php?t=1555
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group