ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
electric odyssey w C-ZERO, widzieliście?
Autor Wiadomość
highend 
stażysta
Leaf Driver



Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 187
Skąd: BIELSKO-BIAŁA/TYCHY
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2012   

no ja się zgłaszam - mogę iOnem podjechać :)
 
 
highend 
stażysta
Leaf Driver



Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 187
Skąd: BIELSKO-BIAŁA/TYCHY
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012   

no i mamy piątek, a oni już są w Krakowie - i jak to się ma do poniedziałku? przecież oni jutro będą w Katowicach - co oznacza, że ja odpadam bo jutro mam ślub.... ;) heh.
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012   

Po pierwsze primo - ślub najważniejszy i nie zawracaj sobie teraz niczym innym głowy :)
Po drugie primo - spróbuję do Nich napisać i dowiedzieć się jak z tym Krakowem (czy na pewno zostają do poniedziałku).
Po trzecie primo - jak na razie widzę, że tylko my dwaj z okolic jesteśmy zainteresowani spotkaniem .... :???:
 
 
highend 
stażysta
Leaf Driver



Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 187
Skąd: BIELSKO-BIAŁA/TYCHY
Wysłany: Pią 14 Wrz, 2012   

no ja to w niedziele będę mógł coś i tak zdziałać - więc jak się okaże, że oni w niedziele są daleko to zonk.... ale być może faktycznie zostaną na weekend..... tylko ta impreza jest w poniedziałek o 17.00
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

Jeśli nie uda się z Nimi umówić na spotkanie w jakimś konkretnym punkcie Katowic to może będzie Ich można "namierzyć" po drodze (o ile będzie wiadoma godzina wyjazdu z Krakowa).
Zastanawiałem się nad dogodnym punktem (możliwość obserwacji drogi i szybkiego włączenia się do ruchu).
Na razie mam taki typ: http://maps.google.pl/map...&num=1&t=k&z=18
Wada - Oni nie za bardzo mogliby zjechać w tym miejscu. Pozostaje wtedy jedynie wspólna jazda (za Nimi) aż do Katowic.
 
 
eneuro
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012   

tomasz_kombi napisał/a:

Na razie mam taki typ: http://maps.google.pl/maps?
q=50.217227,19.125346&num=1&t=k&z=18

Dobrze wiedzieć, że tak ładnie można w linku w Google Maps miejsce zapamiętać ;)
Nie wiedziałem w sumie.
Idealny sposób na zrobienie listy działających punktów ładowania EV w jakimś mieście.

BTW: Wtedy wystarczy stanąć z GPS koło takiego słupka EV, przełaczyć program GPS na takie współrzędne.
Mając je w takim formacie i listę tych punktów EV np. w Polsce, w dowolnym miejscu można oszacować jak daleko mamy do najbliższego-trzeba przeliczyć tylko na szacunkowe odległości...i program znajduje nam najbliższy. Oczywiście na listę wrzucamy też swoje gniazdko w domu ;)
 
 
highend 
stażysta
Leaf Driver



Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 187
Skąd: BIELSKO-BIAŁA/TYCHY
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012   

a może by tak po prostu pojechać dzisiaj do Krakowa na tą imprezę autem EV i na miejscu się doładować (na rynek w Krakowie można wjechać?) - ewentualnie jakiś nocleg z ładowaniem (hotel?) i powrót jutro. Fakt, że będzie sporo ludzi pewnie (choć poniedziałek to jest dzień roboczy, więc tłumów może nie będzie).... Można by się gdzieś umówić i ich zaskoczyć.

Ja mogę nawet o 14.00 wyjechać z Tychów i być tam o 16.00 - chyba, że jeszcze wcześniej.

Mam jakieś niecałe 100km - więc spokojnie dojadę, gorzej z powrotem ;) Muszę ładować się.
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012   

Opcja z poniedziałkiem (i ewentualnym noclegiem) akurat mi nie za bardzo pasuje.
Jeśli możesz to podrzuć proszę na PW kontakt telefoniczny do Ciebie i napisz na czym ostatecznie stanęło (tzn. czy pojechałeś do KrK czy będziesz próbował Ich łapać jutro w K-cach).


Pozdrawiam
Tomasz

P.S. - widzę na stronie, że się w końcu ruszyli z miejsca ;)

Edyta: Ciekawie wygląda Ich dzisiejsza trasa po Krakowie. Widać organizowali przejażdżki dla VIPów :)
 
 
eneuro
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012   

tomasz_kombi napisał/a:
Widać organizowali przejażdżki dla VIPów :)

Wiadomo dlaczego dla VIPów-bo tylko oni może dostaną tam karty do tych oficjalnych niedziałających punktów ładowania EV :D
No i ten cały "szał" i przejazd tym "wehikułem" to czysto marketingowy wymysł i w porównaniu z tym wyczyn Chińczyka, który rikszą do Londynu dotarł, to jest coś niesamowitego, a tutaj mamy do czynienia z nakręcaną na FB akcją promocyjną, więc jakoś mnie nie elektryzuje ten "wyczyn"...
Gdyby go sami zbudowali to co innego ;)
 
 
highend 
stażysta
Leaf Driver



Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 187
Skąd: BIELSKO-BIAŁA/TYCHY
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012   

byłem w Krakowie - własnie wróciłem, mam fajne zdjęcia i filmy :)
oprócz tego pan z RMFu zrobił ze mną krótki wywiad, który wyemitowano w faktach RMF FM w radiu dzisiaj o 20.00 - niestety nie mam nagrania i nie wiem czy gdziekolwiek da się odsłuchać wiadomości, bo na RMF24.pl jest tylko filmik z jazdy i informacja z odysei

najlepsze, że moja żonka stała z tyłu, a ja w niewielkim w sumie tłumie ludzi stałem jak sie potem okazało obok narzeczonej Xaviera (tego od wyprawy), która strasznie mnie ścinała wzrokiem ;) nie no LOL ;)

Mówili o słupkach w Krakowie, ale nikt nie powiedział, że one nie działają (był prezydent Krakowa), w ogóle to wybrałem idealne miejsce, bo chłopaki dosłownie wjechali we mnie tym C-Zero, a potem jak prezydent Krakowa do niego wsiadał na przejażdżkę to stałem koło lewych drzwi ;) I się dziennikarze rzucili dosłownie żeby cykać foty i kręcić filmy, a ja sobie stałem w centralnym punkcie ;)
 
 
Robsonik20 
kierownik


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Mar 2011
Posty: 363
Skąd: LBN
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012   

To zarzucaj jakąś galerię :razz:
 
 
eneuro
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012   

I nie spytałeś Prezydenta Krakowa, gdzie teraz będziesz mógł zaparkować swoje EV i podładować nieco, bo póki co nie masz jeszcze napędu atomowego? :)
Chyba bym nie zmarnował takiej okazji ;)

BTW: Z prezesem Polsatu swego czasu (kilka lat temu) wygrałem na kortach Warszawianki w turnieju tenisowym i... nie miałem skrupułów, żeby wygrać tę ostatnią piłkę, eliminującą go z turnieju :D
 
 
highend 
stażysta
Leaf Driver



Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 187
Skąd: BIELSKO-BIAŁA/TYCHY
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012   

nie dało się prezydenta o nic zapytać. Można było jedynie pytać szefa z citroen'a w krakowie i chłopaków z wyprawy elektrycznej... a ja nie jestem typem kogoś kto będzie krzyczał z tłumu. Prezydent powiedział jedynie, że chcą zwiększyć ilość tych słupków - widać było, że to temat dla niego za trudny i nie chce o tym mówić.
 
 
tomasz_kombi 
prezes
amator



Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 810
Skąd: Zagłębie
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2012   

highend napisał/a:
niestety nie mam nagrania i nie wiem czy gdziekolwiek da się odsłuchać wiadomości,
Proszę bardzo: http://v.iplsc.com/-/0001RKYPGJD82KQ1-A1.mp4

A tak w ogóle to gratulacje za zapał itd. :)
Udało Ci się z Nimi (Francuzami) pogadać i umówić na spotkanie w Katowicach czy nie miałeś okazji?
 
 
Pir-serwis 
kierownik



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 333
Skąd: Ostrowiec Warszawa
Wysłany: Wto 18 Wrz, 2012   

Kurcze ,nie wiedziałem,że tutaj debatujecie na ten temat.
Wszystko przez dublowanie.
Ja zaglądam na samochodyelektryczne.org a tam cisza w temacie wyprawy.
Tak to bym przyjechał.
Wekend miałem wolny.
Ja bym mógł co nieco powiedzieć na temat słupków i ładowania.
A ponadto chciałem by wiadomo było,że można także przerabiać oprócz nowych fabrycznych.
:cry:
_________________
Paweł-Elektryczny Citroen BX
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group