ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Nie 08 Gru, 2013
Alternator Power Dream z ograniczeniem generowanej mocy
Autor Wiadomość
adamcebo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

fesev napisał/a:

Wcale nie jest powiedziane, że tylko w pojeździe EV to będzie wykorzystane... zastosowań mam kilka i ładny automatyczny prostownik do ładowania acu opracowany i stestowany... przeżywa walnięcia napięcia ponad 50V więc pozostało go zintegrować i przeprogramować na potrzeby tego wynalazku z altkiem...

Interesuje mnie taka prosta ładowarka i dostosowanie do moich potrzeb, co chyba nie będzie trudne jak się jakoś dogadamy i kod źródłowy udostępnisz ze schematem oczywiście.
fesev napisał/a:

Możliwość ograniczenia mocy z altka kluczowa, bo standardowo w "spalinowcach: jest taka nadwyżka mocy, że bez problemu taki altek nawet kilka kW spokojnie może sobie wykorzystać, a jak energi dostarcza nie maszyna a człowiek, to trzeba było ograniczyć jego apetyt ;)

Daj znać na mój adres email, jeśli byłbyś zainteresowany współpracą w tym temacie. Aktualnie potrzebujemy porgramisty mikrokontrolerów i pracujemy nad podobnym rozwiązaniem do napędu naszych elektrycznych hybrydowych velomobile.
Pozdr.
Adam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group