ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
ZLot ev 2013 - zgłoszenia
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Mar, 2013   

Prosił bym o podawanie z czym przyjeżdżacie ;) Rower, auto, czy inny wynalazek.
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Czw 28 Mar, 2013   

To i ja się może dobiję z rowerkiem do Was - tylko nie wiem czy dam radę skombinować silnik do roweru... Jeżeli by mi się nie udało to przyjmuję rezerwacje dla chcących się po drodze doładować. Punkt ładowania pojazdów elektrycznych w Pruszkowie przy ul Łączniczek AK 1 (sklep z akumulatorami) jeżeli byłby ktoś zainteresowany będzie czynny na 100% na dzień przed i w dniu zlotu a gdy będziecie wracać to również mogę udostępnić gniazdko.

Zapisy na ładowanie również przyjmuję do 10 kwietnia - tel 609-208-808

Dysponuję gniazdkiem i solidnym przedłużaczem oraz licznikiem..
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Mar, 2013   

Wszelkie inne firmy związane z EV są również mile widziane. Chodzi mi tu o akumulatory, sterowniki, zastawy do samodzielnej przeróbki, czy nawet sklepy rowerowe z modelami rowerów do ewentualnych przeróbek na elektryki. Że nie wspomnę o warsztatach i firmach robiących przeróbki, lub sprzedające pojazdy elektryczne, głównie samochody. Dotyczy to również firm sprzedających zabawkowe pojazdy z napędem elektrycznym, w których mogą jeździć dzieciaki. Wszystko co może przewozić ludzi dużych i małych za pomocą prądu elektrycznego. Tylko nie wjeżdżać mi tu z tramwajami i pochodnymi ;)
 
 
akba.pl
początkujący



Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 2
Wysłany: Czw 28 Mar, 2013   

Firma Akba Akumulatory potwierdza swoją obecność na zlocie. Bardzo chętnie odwiedzimy Zlot pojazdów elektrycznych w Żyrardowie - postaramy się jednocześnie pokazać naszą ofertę ponieważ jesteśmy firmą która zajmuje się sprzedażą detaliczną oraz hurtową akumulatorów wielu znanych marek. Jeżeli pogoda dopisze - postaramy się pojawić z ciekawym pojazdem elektrycznym.
 
 
dezmol 
stażysta


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 127
Wysłany: Pon 01 Kwi, 2013   

Na 90% przyjadę pokazać wam swój rowerek elektryczny.
 
 
adamcebo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

Będę przejazdem swoim velomobilem z napędem elektrycznym (hybryda human EV) jak dopisze pogoda.
Nie potrzebuję gniazdka 230VAC.
 
 
gulipin 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 108
Skąd: Stare Babice
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2013   

Ja też deklaruje swój udział, wezmę swój rower elektryczny.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Kwi, 2013   

Na dziś mamy 20 osób, plus ja, może z Żyrardowa będzie jeszcze parę osób z rowerami i nieśmiertelny trampek i skoda, na co liczę ;) Czekamy na więcej do 10 kwietnia. Później, oczywiście można nadal się zgłaszać, ale chcę mieć tą podstawę do rozruchu zlotu.
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Czw 04 Kwi, 2013   

Ja się zapowiadam na 100% tyle że doskoczę z ewnetualnym opóźnieniem bo wraz z użytkownikiemakba.pl, będziemy na trasie czekać na Was z wolnymi gniazdkami byście się mogli doładować. No chyba że na trasie od Warszawy do Żyrardowa nie będzie chętnych na doładowanie to się przyczłapię szybciej. Na 100% akba.pl się deklaruje - to pewne. Ściągnie kilku ludzi z branży plus bardzo fajny pojazd-niespodziankę. Dodam że baaaaardzo szybki... Zanosi się nawet na to że Akba.pl rozbije pawilon na tym zlocie aby móc przedstawić ofertę.. Więc Zeeltom - spróbuj odwołać ten zlot to Ci przyjdę i akumulatory zewrę grubym prętem ze stali... :mrgreen: :twisted:
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
rolar
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Kwi, 2013   Zgłoszenie udziału w dniu 11 maja - Syndicate Empire

Witam
Nazywamy się Syndicate Empire, w ciągu ostatnich dwóch lat opracowaliśmy kilka rozwiązań napędów elektrycznych szczególnie do rowerów.
Chcieli byśmy pokazać prototypową wersję napędu do roweru naszej konstrukcji o nazwie DSG 250 przeznaczonego do rowerów górskich oraz trekingowych. Napęd jest lekki i kompaktowy a do tego solidny i trwały. Wykorzystuje dostępne przełożenia roweru. Zasilanie to akumulator li-ion 570Wh montowany w trójkącie ramy roweru.
Przyjedziemy z dwoma lub trzema rowerami, na których zamontowane będą nasze napędy.

Dokładny opis napędu i zasilania pojawi się niebawem na naszej stronie:
http://www.syndicateempire.com/

Dziękujemy za możliwość udziału w zlocie i zapraszamy serdecznie.
Ekipa SE
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013   

Więc mamy ponad 20 wystawców. Zawsze to coś ;) Zaczynam więc załatwianie formalności. O szczegółach będę informował w miarę postępu prac.
 
 
ŻELAZKOEV
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013   Zlot EV

My również zgłaszamy swoje przybycie z Megane Electric
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013   

Zapraszamy ;)

Wstępnie zaklepany tor, namiot, nagłośnienie, stoliki i krzesła. Można robić akcję propagandową ;)
 
 
Mafiu1975 
początkujący
Komar & VOLTA



Wiek: 48
Dołączył: 01 Maj 2011
Posty: 19
Skąd: Jasło
Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013   

Witam
Też planuję się pokazać z Komarem EV oraz Samochodem SEER Volta VE1. Niestety muszę skorzystać z lawety ze względu na odległość i brak czasu . Przyjadę tylko na sobotę , w sobotnią noc muszę wracać :cry: .
_________________

 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Kwi, 2013   

Kibelki też już załatwione. Materiały do wykorzystania w celach reklamowych i informacyjnych:

http://zyrardow24h.eu/zlotev2013.rar
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group