ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tas
Sob 07 Gru, 2013
drugi E rower by Kori
Autor Wiadomość
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Sob 18 Maj, 2013   

za takie zawracanie zasadziłbym ci lipola wiesz gdzie.. Łapką nie łaska pokazać że skręcasz? Za straszenie ludzi na chodniku również. ale rowerek fajny - nie ukrywam - podoba mi się...
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
Nostusek 
szef



Pomógł: 18 razy
Wiek: 37
Dołączył: 03 Cze 2011
Posty: 1406
Skąd: Pruszków
Wysłany: Sob 18 Maj, 2013   

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Chodzi mi o powyższy film a dokładnie o sytuację ok. 45 sekundy. Gość z czerwonego auta nie wiedział co masz zamiar zrobić...

Nie wiem czy byś chciał mieć lipola w części ciała gdzie plecy straciły swoją szlachetną nazwę... :D :mrgreen:
_________________
Pal gumę - nie benzynę! EV górą!!
Silnik: MY1020 500W/24V, sterownik: YK-40 -tuningowany , akumulator: 2 x Toyama NPC-18

Potrzebujesz akumulatora kwasowego? AGM, VRLA, GEL, trakcja, samochodowe ? Dzwoń: 609-208-808 w godz 9 - 17
 
 
kori
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Maj, 2013   

to tak sie wydaje. ten biały był ok 50m od pasów a kolega zaawracal wlasnie przed pasami a ten czerwony i tak miał ustap pierwszenstwa.
To nie ja prowadze:)

Pozatym przepisy nie zakazują zawracania na skrzyzowaniu :D
 
 
kori
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Maj, 2013   

dzis pokusiło mnie o podniesienie napiecia , dołozyłem kolejne 2s 10p.. czyli łacznie 50,4V... max na poziomie 42km/h.... sterownik wytrzymuje do 60V ale nie bede przesadzał... guma na oponach po 400m ciepła... wrecz zaczeła smierdziec a nie hamowałem :D
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Maj, 2013   

Ja bym się bał jechać na takim rowerku z prędkościami większymi jak 25 km/h. Miałem kilka tego typu i przy tych kółeczkach, to zaczyna być niebezpieczne. Rowerek jest krótki, środek ciężkości dość wysoko, kółka małe. Na równej drodze, można próbować, ale gdzie w Polsce są równe drogi? ;)
Przy okazji radzę zainteresować się paskami zębatymi i kółkami do nich. Duży wybór jest na CNC a komfort jazdy dużo większy, niż na łańcuszku, który z czasem się wyciągnie i będzie "spadywał" ;)
 
 
kori
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Maj, 2013   

rowerek idzie na sprzedaż...juz jet na allegro wystawiony .. Nie mysle na nim jezdzic.. za szybko, za maly i zbyt niebezpicznie na tych naszych wybojach
 
 
highend 
stażysta
Leaf Driver



Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 187
Skąd: BIELSKO-BIAŁA/TYCHY
Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Kolega niech uważa z jazda na rowerze bo pieszy to święta krowa i tak ma być. W innych krajach przed pasami sie staje autem nawet jak pieszy nie wszedł na nie jeszcze.
Wiadomo, ze pieszy tez musi uważać i sie nie "panoszyc" ale to on jest w starciu z maszyna bez szans.
_________________
electrique.pl - www.electrique.pl
Ostatnio zmieniony przez Wto 21 Maj, 2013, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Maj, 2013   

Wyczyściłem i proszę trzymać się tematu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group