ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot kostruktorów i użytkowników pojazdów elektrycznych
Autor Wiadomość
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Gru, 2006   Zlot kostruktorów i użytkowników pojazdów elektrycznych

Pomysł pochodzi od eAndre, ale ja tyż podpisuję się wszystkimi kończynami. Jak wynika z tytułu chodzi o to żeby znaleźć dzień i miejsce, po to by spotkać się, pochwalić swoimi maszynami i przy okazji zainteresować tematem szerszą publikę. Myślę, że na początek najlepiej spotkac się w Warszawie, już choćby ze względów medialnych - może uda sie ściągnąć jakichś pismaków. Termin - późna wiosna lub lato, zresztą impreza byłaby jednodniowa, więc mógłby to być jakikolwiek weekend. Co o tym sądzicie bracia i siostry?
Ostatnio zmieniony przez Arbiter Wto 23 Wrz, 2008, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Gru, 2006   

popieram, tylko musial bym cos KONKRETNEGO zbudowac :) , samolot na slonce albo jakis samochod o megazasiegu :)
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Gru, 2006   

Spoko, jesteśmy tolerancyjny naród. Jak zrobisz elektryczne wrotki też będzie ok :D
 
 
NocnyPtak
brygadzista
konstruktor-amator



Wiek: 61
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 229
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 20 Gru, 2006   

Jestem za.
Do Warszawy mam niestety kawałek, i swoim pojazdem elektrycznym jechałbym tam dość długo.
No, ale może jakoś udałoby mi się go dotransportować inaczej?
Ale to by miało sens (takie spotkanie) wyłącznie, gdyby faktycznie udało się nim zainteresować tzw. media. A na to nie ma co raczej liczyć, chyba, że kolega David R w przeddzień przyzna się, że jest ojcem dzieci Anety Krawczyk, Moniki Olejnik i Moniki Kaczyńskiej. A jeszcze lepiej, Jarosława Kaczyńskiego :shock:
Tyle tylko, że wtedy, to już naprawde NIKT nie będzie nas traktować poważnie :P
_________________
Pozdrawiam
Jakub Waltoś
____________________________
http://nocnyptak.pl
 
 
rudzik6
[Usunięty]

Wysłany: Śro 20 Gru, 2006   

jadę...ale co 50 km ( z Olsztyna to będzie tak z 5 stacji) nocleg z ładowaniem akumulatorów;)

Wiesiek
 
 
rudzik6
[Usunięty]

Wysłany: Śro 20 Gru, 2006   

Własciwie nie żartuję...musi to byc lato...kamping z prądem / namiot...i ciepło..zwiekszony zasięg akumulatorów..hi hi...10 dni całej wyprawy...Ale najpierw musze zbudowac ten pojazd....
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Śro 20 Gru, 2006   

Nie byłbym takim pesymistą. Trzeba się tylko wstrzelić w kolejną podwyżkę cen benzyny i już łapiemy się na wątek "sposób na drożejące paliwa" :) , ktoś to na pewno kupi. Ale też dobrze byłoby ściągnąć kogoś z autkiem, to już powinno robić wrażenie.
Co do transportu to rzeczywiście trochę problem. Ja też mam daleko, bo niemal 500km, ale rower na dach, rodzina w bagażnik i w drogę... Myślę, że logistyka jest do rozwiązania, trzeba zacząć od ustalenia listy chętnych i uzgodnienia terminu, reszta już sie rozkręci.
 
 
Użytkownik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Gru, 2006   

mi po głowie chodzi takie cos na słońce jezdzące :) mozna by caly kraj zwiedzic za frajer :) a nawet europe :) jak by to mialo przedzial mieszkalny, zainspirowalem sie tegoroczna wystawa samochodów (nie pamietam gdzie) w telewizorni bylo :) pokazali tam takie extra zgrabne extra wygladajace autko na prąd słoneczny. :)
 
 
rudzik6
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Gru, 2006   

Chyba ładowanie w dzień a jazda nocą;)
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Gru, 2006   

A pisałbyś się Wiesiek na taką imprezę?
 
 
rudzik6
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Gru, 2006   

Pisałbym się...gdybym miał czym sie pochwalic..na razie nic nie mam...roboty stoją..nie wiem, czy to lenistwo..czy starośc ;) ) Ale moge przyjechac na piwo;)

Wiesiek
 
 
Marucha79
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Gru, 2006   

I o to chodzi :D
Zresztą myślę że najrozsądniejszy czas to i tak maj lub czerwiec, więc sporo czasu na dopięcie wehikułów
 
 
xutywx
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Ja jestem za czerwcem i miejscem spotkania: Kraków... dalej nie mogę :(
 
 
rudzik6
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

Jeju...Kraków to dla mnie strasznie daleko, ja nie robię tam nawet wypraw normalnymi środkami lokomocji częściej niż raz na 5 lat...lepiej gdzieś w okolicach Warszwy ..Łodzi..to jednak środek kraju... A swoją drogą...Kraków to fajne miasto...wybiorę się tam..jak niedługo ukończą lotnisko na Dajtkach;)

Wiesiek
 
 
rudzik6
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Gru, 2006   

No dobrze...skoro skrajności...a może nad morzem?;)

Wiesiek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group