ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Przekładnia Planetarna
Autor Wiadomość
borsuk 
prezes



Pomógł: 25 razy
Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 687
Skąd: Sudety
Wysłany: Śro 12 Lut, 2014   

burslg3 napisał/a:
Myślę że powinno pasować ilość zębów się zgadza 36 niestety po przetłumaczeniu strony przez Google wychodzi na to że zamówienia do krajów UE są odrzucane

Nie wiem gdzie to wyczytałeś, przesyłka do EU (oprócz Szwajcarii) 8,90 Euro do 2 kg. Rzeczywiście nieźle zdzierają. Taniej będzie z GreenBikeKit.
 
 
burslg3 
początkujący
burslg3


Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 6
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 12 Lut, 2014   

kondzio927, Dzięki za namiar w końcu w miarę normalna cena i zakup do zrealizowania. Jeśli chodzi o jazdę na 2 kołach raczej odpada silnik był mocno przeciążony podejrzewam masa roweru, 75 kg kierowca dodatkowo 2 baterie w zapasie + zakupy widać zęby nie wytrzymały mimo to ze silnik był zakonserwowany i nie dostały się żadne zanieczyszczenia, wiec wole zamontować komplet. Koło zębate jak najbardziej mogę odkupić jeśli jest Panu niepotrzebne resztę zamówię z poleconej strony.
 
 
bartek 
prezes
Łebmajster


Pomógł: 5 razy
Wiek: 41
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 508
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: Śro 12 Lut, 2014   

Cytat:
Jeśli chodzi o jazdę na 2 kołach raczej odpada silnik był mocno przeciążony podejrzewam masa roweru, 75 kg kierowca dodatkowo 2 baterie w zapasie + zakupy widać zęby nie wytrzymały mimo to ze silnik był zakonserwowany i nie dostały się żadne zanieczyszczenia, wiec wole zamontować komplet.


To raczej normalna waga eksploatacyjna ... (no może troszkę ponad normę) takiego silnika. Łączna waga 75(kierowca) + 35(rower) + 20(baterie) + 20(zakupy) to razem 150kg... Ja na swoim rowerku 40kg + 120 kierowca jeżdżę już 3 lata a od dwóch lat silnik pracuje na dużo wyższych obrotach niż normalnie i nic się nie dzieje z przekładnią.

Podejrzewam że takich zniszczeń mogła dokonać zabawa w "palenie gumy" - Podnoszenie koła, rozpędzanie silnika na max w powietrzu i gwałtowne opuszczanie na ziemię i hamowanie go.
_________________
-
Szprychy dorabiane na wymiar
Grubości: 2,0mm; 2,3mm; 2,6mm; 3,4mm CZARNE

Sklep MaxEV
Silniki MXUS, Zestawy EcoBike, MagicPie, SmartPie
-
 
 
kondzio927 
prezes
WWW.KONDZIO-BIKE.PL



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 27 Paź 2011
Posty: 554
Skąd: CZĘSTOCHOWA
Wysłany: Czw 13 Lut, 2014   

dostałem informację od gościa którego kupiłem silniczek,że ma taki uszkodzony i będzie wystawiał go na aukcji.
więc jeśli cena będzie niewygórowana to można pomyśleć
(ja potrzebuje dekielek ty kółka-można popatrzeć na aukcje) :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group