ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
bareria 48v lifepo4 lub inna
Autor Wiadomość
deckardmst 
stażysta


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 04 Cze 2013
Posty: 177
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Pon 25 Sie, 2014   

Tak to wygląda (złącze XT60 na kablu wyprowadzałem ja, fabryczne jednak nie jest nastawione na przenoszenie większego prądu) , oddam za 999zł w tym wysyłka kurierem no i razem z ładowarką jaka była w komplecie, bateria jest mi zbędna bo skuter i tak zamiast jeździć ze mną do pracy cały czas stoi - plany się pozmieniały. Ma może 10 ładowań. Myślę, że taniej już się da kupić 48V 30Ah i z dobrą ładowarką. Waga baterii ok 15KG









Ostatnio zmieniony przez deckardmst Czw 28 Sie, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qaz33 
szef
qaz33


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 07 Kwi 2014
Posty: 1464
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 25 Sie, 2014   

To ja ją wezme. Wysłałem wiadomość na priv
 
 
sunman 
kierownik


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 317
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pon 25 Sie, 2014   

Mysle ze da sie zalesc taniej niz od pinga baterie i sam taka posiadam ktora bardzo goraco oradzal mi MixhaL ale bylo juz za pozno by odwolac zamowienie. Puki co wszystkie ktora jezdza w pojazdach elektrychnych to jedna sie zpsula po 2 latach a raczej kilka ogniw sie wpalilo i trzeba bylo je zalezc i wymienic a nie cala baterie , a inna miala problem z bmsem ktory tez zostal rozwiazny pozostale 6 dziala juz dluzszy czas w tym moja ktora czesto dostaje prad rozladowania 1C podobno zabujczy dla tych bateri a BMS odcina mi baterie bo czesto jest rozladowywawna do swojej granicy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group