ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprzedam mały rowerek elektryczny
Autor Wiadomość
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 21 Paź, 2014   Sprzedam mały rowerek elektryczny



Sprawny, gotowy do jazdy. Akumulatory (2x12V 12Ah) w średnim stanie. Szybkość 20 km/h. Światła przód tył, klakson elektryczny. Dwa hamulce. W komplecie ładowarka. Koła 12 cali. Silnik 24V 250W. Koszyczek, licznik rowerowy, lusterko. Przednie kierunkowskazy.

Cena 500 zł

Tel. 606116824
 
 
szalony
[Usunięty]

Wysłany: Śro 22 Paź, 2014   

zeeltom ile zejdziesz z ceny? interesuje mnie ten rowerek.
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Śro 22 Paź, 2014   

450, więcej nie mogę, bo bym go za darmo oddał ;)
Założyłem nowy łańcuch, lusterko, licznik, pospawałem wzmocnienia, bo się mocowanie siodełka przeginało, wymieniłem sztycę siodełka, zrobiłem oświetlenie, dodałem cyfrowy woltomierz (30V - czerwony). Założyłem jakieś używane akumulatory, ale jeszcze tak z 50% najmniej mają sprawności. Przy ładowaniu jeszcze się nie grzeją :D
Nie miałem niebieskiej farby, to wzmocnienia są pomalowane na czarno. Przełożyłem silnik, by prawidłowo naciągać łańcuszek. I takie tam... ;)
Robiłem go dla siebie, do poruszania się po terenie pracy, ale że zima się zbliża, a kaska potrzebna, to sam wiesz ;)
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Paź, 2014   

Sprzedano.
 
 
szalony
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

zapakowales rowerek tak ze to co doszlo bylo połamane... ok rozumiem .. 2 paczki trytytek i 2m streczu... kierunkowskazy potłuczone, kuferek na aku polamany.. lusterko zbite ..twoj opis to jakas bajka... oswietlenie zrobione? świeczka daje wiecej światla niz ta zarowka na 24V...
Rozmysliłem sie z wysylka ladowarki.. poczuj sie tak samo wyrolowany jak ja sie poczulem ... paczka z ogniwami wrocila, ponownie za nia zaplacilem bo niezdecydowany kolega sie rozmyslił... a co tam...
Moze zmienisz zdanie co do popierania oszustwa
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Widzę, że masz jakiś problem z sobą.
Czy gdzieś pisałem, że to latarnia morska? Z przodu oryginalne oświetlenie producenta, zasilanie 24V i oryginalna żarówka na 24V. Miej pretensje do producenta, nie do mnie.
Jak rowerek wyjeżdżał, to wszystko było całe. Jeśli na to położyli jakiś ciężar, to wina kuriera, nie moja. Kuferek miał tylko małe wyłamania na końcu obudowy. Czy ja pisałem, ze to nówka? Był sprawny, wszystko działało. Dlatego osobiście raczej sam odbieram rowerek po zakupie, by nie było niejasności. Stan rowerka przed wysyłką widać na zdjęciach. Po zapakowaniu na paletę i umocowaniu wszystko było całe.
Poproszę zdjęcia, na potwierdzenie twoich słów o stanie przesyłki, bo po twoim zachowaniu i pisaniu, jakoś ci nie bardzo ufam.
Oskarżasz innych a sam nie jesteś w porządku.
A ładowarkę kupiłem w Magmie, jutro będzie. Bez łaski.
 
 
MARCIN 
prezes


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 519
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

szalony napisał/a:
Moze zmienisz zdanie co do popierania oszustwa

Skoro mowa o oszustwie, to dodam swoje pięć groszy. Kupiłem kiedyś od szalonego ogniwa. Chyba był to kwiecień. Opis mówił o pojemnościach na pewno powyżej 1,5 Ah w stylu 'Samsungi mają poj. xxx, czyli mniej wymagające urządzenia będzie można zasilić'. Nie pamiętam dokładnie, ale to było chyba nawet 1,7-1,8 Ah. No to sobie myślę, że nie jest źle. Kupiłem, paczka szybko dotarła. Przetestowałem kilka ogniw i okazuje się, że pojemności pow. 1,5 Ah może niektóre mają, ale dwójki, a nie pojedyncze ogniwa. Pojedynczo mają poniżej 1 Ah. A było napisane tak, aby myśleć, że to chodzi o jedno ogniwo. Ogólnie większość ogniw zgrzanych po dwie sztuki równolegle posiada pojemności 200-400 mAh (czyli po 100-200 mAh na ogniwo!). Czyli był to złom. Miałem się nie odzywać, ale skoro chcemy piętnować oszustów, to proszę bardzo. Dodam, że sporo ogniw jeszcze leży nieprzetestowanych, ale odechciało mi się na razie.
Złom sprzedaje się w skupie złomu, nie kolegom z forum :!: .
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Też kupiłem dla znajomego grzecznościowo paczkę od rzeczonego forumowicza "nie testowane", "przetestowałem tylko kilka", opis dobry, owszem, nic tylko kupować.
Przyszedł złom, na 350 ogniwa może 40 się nadawało do czegokolwiek, reszta 300-800mAh max.
Oczywiście po wszystkim się okazało, że szalony masowo testuje ogniwa, co lepsze pcha na allegro, a złomik dla forumowych pelikanów łykających wszystko jak leci :)
Masz Zeeltom utopię zaufania, o którą walczysz.
Nie wiem, czy już teraz mówić "a nie mówiłem?" czy jeszcze poczekać :)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Nadal mam zaufanie do kolegów z forum. Jedna czarna owca nie zepsuje całego stada ;)
 
 
MARCIN 
prezes


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 519
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Niejednokrotnie kupuję poza forum, poza allegro, poza wszelkimi zabezpieczeniami. Robię przelewy do tysiąca zł i nigdy nikt mnie nie oszukał. A kupowałem nieraz z drugiego końca Polski.
W przypadku forumowym sprawa dla mnie jest oczywista i tutaj powinni zadziałać administrator i moderatorzy. Już wiecie, że naprawdę coś jest "nie tak", więc macie powody do działania. Jawne oszustwo pod przykrywką niewiedzy w kilku przypadkach...
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Próbowałem niedawno sprawę ruszyć na kilku frontach, ale bez rezultatu.
Zdaje się nawet Ty sam byleś przeciwny i nie zgodziłeś się z propozycjami odnośnie wystawiania jakiejś opinii/wrażeń/ zadowolenia za przeprowadzone tranzakcie. KLIK

Tak więc mimo szczerych chęci, ręce mam związane :)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
MARCIN 
prezes


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 519
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

tas napisał/a:
Próbowałem niedawno sprawę ruszyć na kilku frontach, ale bez rezultatu.
Zdaje się nawet Ty sam byleś przeciwny i nie zgodziłeś się z propozycjami odnośnie wystawiania jakiejś opinii/wrażeń/ zadowolenia za przeprowadzone tranzakcie. KLIK

Tak więc mimo szczerych chęci, ręce mam związane :)

Nie da się wystawić ostrzeżenia ani wywalić użytkownika??
System komentarzy w formie jaką zaproponowałeś, wg mnie jest nietrafionym pomysłem. Już wolałbym, aby tematy ze sklepiku nie znikały, bo pod ogłoszeniem byłyby komentarze i przynajmniej byłoby wiadomo o co chodzi. Dokładnie tak, jak na światełkach. Oni też mają oddzielny wątek na komentarze dla poszczególnych użytkowników, ale i tak wszyscy piszą w wątku z ogłoszeniem.
 
 
Patriko 
brygadzista


Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 242
Skąd: Słupca
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Pewnie gdyby były opinie nt sprzedających i MARCIN wyraziłby swoje niezadowolenie robiąc interesy z szalony każdy trzy razy zastanowiłby się zanim by sprzedał/kupił coś od niego.
_________________
Jeżdżę na: Coma 3000
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

Marcin. niestety, zaproponowałem też takie rozwiązanie o którym mówisz, jak i inne, ale się nie spotkały z akceptacją.
Przynajmniej jeszcze ;)
_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
MARCIN 
prezes


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 519
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 28 Paź, 2014   

tas napisał/a:
Marcin. niestety, zaproponowałem też takie rozwiązanie o którym mówisz, jak i inne, ale się nie spotkały z akceptacją.
Przynajmniej jeszcze ;)

No to popieram nieznikanie ogłoszeń ze sklepiku!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group