ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
FULL vs HT - baza dla ebajka
Autor Wiadomość
Eryk1000 
szef


Pomógł: 25 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Lis 2013
Posty: 1119
Skąd: Wadowice
Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Ja myślę że każdy wybiera taką ramę na jaką go stać, trzeba się liczyć jeszcze z ewentualnym serwisowaniem części składowych w trakcie użytkowania ;)Dodatkowo dochodzą elementy stresowe typu co i jak złożyć żeby to jakoś wyglądało i nie straszyło ;)
_________________
Jeżdżę na :

E-Giant Terrago

Viking Power 6000W +
Ostatnio zmieniony przez Eryk1000 Wto 09 Gru, 2014, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MixhaL 
prezes


Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 909
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

-powiedz mi kto mając silnik DD napędza go o własnych siłach? nie po to się kupuje elektryka żeby go wozić a nie on nas a jeżeli chodzi Ci o wspomaganie to bujania nawet w tym wypadku nie czujesz, są dampery np dhx z pro pedal i ta funkcja nawet działa więc powód nie trafiony
- jak się nie wie co kupuje to pewnie, i HT można połamaną kupić i nie wiedzieć, samochód podobnie, kolejny nie trafiony
- tuleje zakupiłem na początku od proshock i jak narazie po 9 tys km zero luzów, jak jeździsz rowerem to też Ci się opony zużywaja prawda? i to dużo częściej niż tuleje szczególnie DH,czasami trzeba kilka kompletów w sezonie i nikt nie płacze a co dopiero tuleje raz na kilka lat
- dwa przykłady, 30s szukania, pierwszy bardzo duży trójkąt drugi ogrom miejsca pod ramą
http://fcdn.mtbr.com/atta...ke-dscn0513.jpg
http://www.sicklines.com/...ose_bootr4s.jpg
_________________
Cyklon
BOMBER V1, V2, V3
RAIDEN
 
 
MARCIN 
prezes


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 519
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 09 Gru, 2014   

Nie chciałem ciągnąć tematu, ale zrobiliście to za mnie :mrgreen: .
Sprawa wygląda tak, że człowiek mądrzeje po pewnym czasie i przesiada się na lepszy sprzęt. Dlatego nie używam żadnych górnolotnych sformułowań typu "fantastyczny" czy "rewelacyjny" i nikomu nie zalecam, aby tak się wyrażał. Zawsze można mieć coś lepszego, bardziej "fantastycznego".
Kradnąc myśl sietaza - tas, to kiedy budujesz trójkołowca, a kiedy poziomkę dwukółkę? :mrgreen: Chyba już dość wyjeździłeś się "na stojąco" :mrgreen: .
 
 
tas 
szef
tas


Pomógł: 154 razy
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 6169
Skąd: Beskidy
Wysłany: Śro 10 Gru, 2014   

Poziomka FULL w terenie. Ojjj to by było coś! :D

Ale nie, na bank następny po kolejnym projekcie będzie elektryczny quadbike ^^

_________________
Silniki, sterowniki : SKLEP tel: 792304416
Kod rabatowy: "FORUM"
Ogniwa: SKLEP
Blog o ebajkach BLOG
 
 
Freerider 
kierownik


Pomógł: 3 razy
Wiek: 27
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 320
Skąd: Królików
Wysłany: Śro 10 Gru, 2014   

Hoho xD To jest dopiero pojazd...Ale kasakasakasa :( Ciekawe czy ma mechanizm różnicowy. Jak by tam dać 2x hub to była by fajna rakieta, tylko czy os huba by to wytrzymała? :grin:
 
 
radasss 
dyrektor
Radosław



Pomógł: 7 razy
Wiek: 55
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 413
Skąd: Luboń/k.Poznania
Wysłany: Pon 29 Gru, 2014   

Z autopsji. Bez amortyzacji, a szczególnie tyłu to można jeździć po dobrze znanej trasie i nie za szybko. Przy 50 km/h wpadnięcie w kilkucentymetrową dziurkę źle bardzo robi kręgosłupowi :sad: Są to doświadczenia z dwóch sezonów e-bike'owego dojeżdżania do pracy i nazad. Jak wracałem nową trasą, a nie chciało mi się za wolno to dopiero dostawałem wytrzeszczu, aby w porę dziurkę przyłważyć :shock:
_________________
warsztatmotocykli.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group