ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[S] Cele Li-po Turnigy 20C-30C 5Ah
Autor Wiadomość
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Pon 05 Sty, 2015   [S] Cele Li-po Turnigy 20C-30C 5Ah

Mam do sprzedania cele jak w tytule lub cały pakiet Li-po 7s6p na ogniwach Turnigy 20C-30C.
Pakiet ładowany max prądem 6A czyli niewiele jak na 30Ah . A rozładowywany do 50A a przez ostatnich kilka cykli (około 3-5cykli) max w szczycie do 80A . Czyli też niewiele jak na pakiet 30Ah z tych cel bo wychodzi około 2,6C czyli tyle co nic jak dla nich .
Chcę za pojedynczą celę 15zł cel w pakiecie jest 42szt .Czyli wychodzi za cały pakiet 630zł+15zł za przesyłkę . Mogę odciąć tyle ile komuś potrzeba .
Myślę że nie potrzeba zdjęć bo każdy zorientowany w temacie wie jak takie ogniwa wyglądają .
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Pon 05 Sty, 2015   

Jestem zainteresowany, ale napisz ile cykli za nimi i jak tam z rozjazdami, realnymi pojemnościami itp (czy może parametry znamionowe i zerowe zużycie?). Z tego co pamiętam z Twojego tematu, miałeś jakieś cele, potem przebudowywałeś bo się rozjeżdżało, dokładałeś nowe; to ta sprzedawana część Twojego pakietu to które to ogniwa? ;)
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Pon 05 Sty, 2015   

bloodyopel napisał/a:
Jestem zainteresowany, ale napisz ile cykli za nimi i jak tam z rozjazdami, realnymi pojemnościami itp (czy może parametry znamionowe i zerowe zużycie?). Z tego co pamiętam z Twojego tematu, miałeś jakieś cele, potem przebudowywałeś bo się rozjeżdżało, dokładałeś nowe; to ta sprzedawana część Twojego pakietu to które to ogniwa? ;)


Ja zrobiłem na nich 96 cykli od 4,1-3,6V .
Wczoraj testowałem i najmniej pojemne ogniwo wykazało 24,8Ah od 4,1-3,3V .Reszta ogniw około 1Ah więcej . Pakiet się nie rozjeżdża i bdb ładuje rozładowuje z balansowaniem . Nie ma z tym problemów . Poprzednio wyciąłem najsłabsze używane jeszcze przez kogoś innego cele i sprzedałem osobno i zbudowałem pakiet na nowo . Te są w naprawdę dobrym stanie bez śladów spuchnięcia itp. Sprzedaję tylko dlatego że buduję nowy pakiet na pojemność a nie napięcie (szybszy silnik i nie będzie mi aż tyle V potrzebne).
Także na ten pakiet daję gwarancję że jest ok i da nie mniej niż 24,5Ah od 4,1-3,3V na celę . Jak ktoś chce ładować do 4,2V/celę to pojemność wzrośnie o około 13-15% .
 
 
bloodyopel 
szef
Krystian


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 02 Sty 2012
Posty: 1175
Skąd: Słupca k.Konina
Wysłany: Pon 05 Sty, 2015   

Pykacz, PW
_________________
Obecny e-bike: LIMBER BIG BOY
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Pon 05 Sty, 2015   

bloodyopel napisał/a:
Pykacz, PW

Odebrałem , odpisałem i sprzedane .
Szybko poszło .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group