ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
(SPRZEDANE) Silnik Bionx
Autor Wiadomość
tomek701 
prezes


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 545
Skąd: Chełm
Wysłany: Wto 05 Lip, 2016   (SPRZEDANE) Silnik Bionx

Witam jak w tytule sprzedam silnik kanadyjskiej produkcji Bionx 36 v 250 wat. Silnik należy przerobić to znaczy otworzyć, wywalić sterownik który siedzi w środku i wyprowadzić przewody fazowe i od hali Silnik jest w stanie niewiadomym to znaczy nie otwierałem bo moje plany uległy zmianie i juź ten silnik dla mnie jest za słaby. Silnik ładnie się obraca kiedyś kupiłem spartę w której oś się nie o obracała ale w środku po wymianie łożysk wszystko było ok sterowniki które są w tych silnikach nie dopuszczą aby coś mu się stało. Silniki takie jak ten po wprowadzeniu przewodów i wymianie łożysk są sprzedawane po 500 zł. Jeśli ktoś chce się pobawić to sprzedam to za 150 Plus koszty wysyłki jakieś 15 zł myślę, więcej info na priv zapraszam

Fotki real






A i Jeszce dodam silnik jest na wolnobieg ,z gwintem wszystko ok a ten łamany plastik na fotce to tylko oslona otworów hamulca tarczowego który po zdjęciu tego plastiku można zamontować.
_________________
https://photos.app.goo.gl/pK7oCAa4oXAxfxds8
 
 
Mechano 
szef
młody elektronik


Pomógł: 22 razy
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 1337
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 25 Lip, 2016   

Aktualne? PW leci.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group