ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER Strona Główna

ROWERY I INNE POJAZDY ELEKTRYCZNE - FORUM ARBITER

Rowery, trójkołowce, ryksze, skutery, hulajnogi i inne lekkie pojazdy elektryczne
Porady, zdjęcia, filmy, konstrukcje, opinie


FAQFAQ  SzukajSzukaj  Szukaj z GoogleSzukaj z google  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[S] Rowero-skuter
Autor Wiadomość
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   [S] Rowero-skuter

Tatko ma do sprzedania rowero-skuter . Praktycznie wcale nie używany (gdzieniegdzie jeszcze ochronne folie "niedorwane" np przy lampach i na kanapie). Stoi tylko ,się kurzy i jest przestawiany z miejsca na miejsce .
Jakieś pół roku temu zakupione nowe aku żelowe 36V . W ciągu tego czasu nieużywane (bo kupione w okresie przed zimowym) tylko doładowywane 2-3x .Ładowarka i korby w komplecie nawet niezakładane (nowe w foli) . Stan jak to z krótkiego użytkowania i przestawiania oraz odkurzania wynika . 100% sprawny .Skutero-rower ma spore możliwości upchania nadprogramowych aku .
Dokładnie to co na fotkach . Jeśli ktoś byłby zainteresowany to wystawimy na zewnątrz i zrobimy lepsze foto . Skutero-rower ma rozstaw osi 115cm . Koła mocne ,odlewane ,aluminiowe . Rozmiar opon 16x2,125 niezużyte i fabryczne .
Cena 950zł . Odbiór osobisty po przedpłacie (termin odbioru do uzgodnienia) .
Fotki po kliku większe .
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   

A jaki tam jest silnik, sterownik(jest w zestawie)? Ogólnie na chodzie?
Pytanie jeszcze czy można tam założyć silnik o szerokości 135 jak 9c?
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   

Parę sztuk przeszło przez moje ręce ;)
Silnik DC, nie jest to rakieta ;)
 
 
atomek1000 
szef



Pomógł: 48 razy
Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 1902
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   

No jak zeeltom mowi ze coś nie jest rakietą to rzeczywiscie musi być wolne :grin: Ale czy da sie tam wlozyc jakis bldc?
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   

To są koła 18 cali. Chyba, że się coś zmieniło w modelu, bo w opisie jest 16 cali. Może zmienili na mniejsze. W moich modelach były 18 calowe. Może zmienili na 16-ki, by zwiększyć przyspieszenie. W oryginalne koło innego silnika nie wsadzisz. Trzeba wymienić całe koło, wtedy może będzie zrywniejszy ;)
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   

atomek1000 napisał/a:
A jaki tam jest silnik, sterownik(jest w zestawie)? Ogólnie na chodzie?
Pytanie jeszcze czy można tam założyć silnik o szerokości 135 jak 9c?


Jeśli w opisie jest napisane 100% sprawny to znaczy że jest kompletny i na chodzie .

zeeltom napisał/a:
To są koła 18 cali. Chyba, że się coś zmieniło w modelu, bo w opisie jest 16 cali. Może zmienili na mniejsze. W moich modelach były 18 calowe. Może zmienili na 16-ki, by zwiększyć przyspieszenie. W oryginalne koło innego silnika nie wsadzisz. Trzeba wymienić całe koło, wtedy może będzie zrywniejszy ;)


Zeeltom to są koła 16cali przynajmniej tak jest napisane na oponach jak podałem czyli 16x2,125. To oczywiste że nie da się innego silnika osadzić w tej obręczy bo jak widać nawet na foto silnik jest jednym odlewem z obręczą . Inny silnik na innej obręczy oczywiście można tam zamontować (rozstaw wahacza to około 145mm ale dokładnie nie da rady zmierzyć bez wymontowania ). W każdym razie nie jest to mniej niż 135mm.

zeeltom napisał/a:
Parę sztuk przeszło przez moje ręce ;)
Silnik DC, nie jest to rakieta ;)


Nie jest co wynika nawet z wyskalowania licznika . :grin:

atomek1000 napisał/a:
No jak zeeltom mowi ze coś nie jest rakietą to rzeczywiscie musi być wolne :grin: Ale czy da sie tam wlozyc jakis bldc?


Licznik mówi wszystko . Aktualnie siedzi tam silnik o szerokości montażowej około 145mm .
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Kwi, 2015   

Polemizował bym z tym wyskalowaniem licznika ;) Wiesz... licznik można założyć jaki chcesz ;)
Jeździłeś tym i sprawdzałeś?
Ja piszę, co sam organoleptycznie stwierdziłem na kilku sztukach.
Może to jakiś nieco inny model, skoro są w nim koła 16 cali.
Nie ma co się sprzeczać, trzeba wsiąść i pojechać ;)
Miałem kiedyś inną wersję tego podwozia (ramy), dużo lżejszą i rozpędzało się to dość długo, ale do 35 km/h. I tam też były koła 18 cali.
W każdym bądź razie też był tam silnik DC. I koła wyglądały identycznie, jak powyżej.
 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2015   

zeeltom napisał/a:
Polemizował bym z tym wyskalowaniem licznika ;) Wiesz... licznik można założyć jaki chcesz ;)
Jeździłeś tym i sprawdzałeś?
Ja piszę, co sam organoleptycznie stwierdziłem na kilku sztukach.
Może to jakiś nieco inny model, skoro są w nim koła 16 cali.
Nie ma co się sprzeczać, trzeba wsiąść i pojechać ;)
Miałem kiedyś inną wersję tego podwozia (ramy), dużo lżejszą i rozpędzało się to dość długo, ale do 35 km/h. I tam też były koła 18 cali.
W każdym bądź razie też był tam silnik DC. I koła wyglądały identycznie, jak powyżej.


Tu jest licznik fabryczny . Nie sądzę by to jechało jakoś dużo więcej niż te 15mil/h czyli do czerwonej skali . Myślę że jest to raczej te 25km/h czyli rowerowe przepisowe jeśli chodzi o elektryki bez wspomagania nogami . Sam na tym jeszcze nie jeździłem bo nie moje .
 
 
zeeltom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Kwi, 2015   

Wiem, że fabryczny ;)
Pamiętasz, ile było na liczniku fabrycznym w Fiacie 126p? :D

 
 
Pykacz 
szef


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1561
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2015   

zeeltom napisał/a:
Wiem, że fabryczny ;)
Pamiętasz, ile było na liczniku fabrycznym w Fiacie 126p? :D

Obrazek


Taaaaa... a jechał 105 max. :mrgreen:
Mi chodzi o taką samą sytuację więc nie spodziewałbym się "zamknięcia szafy" w tym skutero-rowerze zwłaszcza na tym sterowniku (wielkości kilku pudełek zapałek). :lol: Z silnika na pewno da się wyciągnąć wiele więcej na jakimś wydajnym aku i sterowniku . No ale nie o tym jest to ogłoszenie . Opisałem co jest przedmiotem sprzedaży i tyle . Jak ktoś zainteresowany potrzebuje jeszcze by mu podać coś dokładniej (coś sprawdzić , coś zmierzyć ) to proszę o PW.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group